03 Ocak
Yorum Yap
#9966863

Yemek Sepeti Parası Ödenen Konyalı Hacı Usta  Siparişimi İptal Etti!

Konyalı Hacı Usta denen restorandan Yemek Sepeti aracılığıyla sipariş verdim. Yemek Sepeti'ni bilen bilir, eğer adres restoranın kapsama alanında değilse zaten sipariş veremezsiniz. Ama benim siparişim alınıp, ödemesi de kredi kartından çekilmesine rağmen 5 dakika sonra siparişiniz iptal edildi dendi. Ödemeyi sorunca 5 iş gününde iade edileceği söylendi. Defalarca belki 50 defa sipariş verdiğim bir kurumdan bu şekilde bir yalan söylenerek mağdur edildim.

İnan 420 Okunma

Cevaplar

  • İnan04 Ocak

    Uyarılar bölümünde böyle bir uyarı olduğundan emin misiniz yoksa sadece tahmin mi ediyorsunuz? Çünkü restoran öyle bir şey demeyip yoğunduk, özür dileriz diyor. Diyelim ki doğru söylüyorsunuz. Cevabı veren y. Sepeti olduğu için daha rahat yazabilirim ki bölge geçici de olsa restoranın gönderim alanı dışında kalıyorsa sizin yazılımınızın siparişe izin vermemesi gereklidir. k. Kartımdaki son limiti harcayıp verdiğim sipariş iptal edilmiş diyelim ki. Yani bu basit bir açık değil. Yıllardır yüzlerce defa kullandım y. Sepetini. Özür dileyip memnuniyetsizliği telafi yoluna gideceğinize gerçekliği meçhul bir bahaneyle sorunu gizlemeye çalışıyorsunuz. Ciddi, başarılı ve rakipsiz bir firma olan y. Sepeti bu sıfatın hakkını korumak istiyorsa böyle davranmamalı.

  • Yemek Sepeti Temsilcisi03 Ocak

    Sayın K., Sitemiz üzerinde restoranlar semt adı altında seçimini yaptığınız bölgeler bazında listelenmektedir. Seçilebilen bu bölgelerin büyüklüğüne ve restoranların konumlarına bağlı olarak zaman zaman restoranlar bu bölgelerin tamamına gönderim sağlayamadığını beyan edebiliyor. Bu tarz durumları restoran sayfasındaki Uyarılar alanından takip edebilirsiniz. Söz konusu restoranın mahallenize gönderim sağlamadığını sayfaları üzerinde Uyarılar alanında beyan ettiği, bu sebeple siparişinizi de kabul edemediğini anlıyoruz. Online ödemeniz siparişinizin iptal edilmesi ile birlikte tarafımızca iade edilmiştir. Ödemenin kartınıza geri yansıtılma süreci tarafımız kontrolünde gerçekleşmediği için sizlere bu süreç ile ilgili de bilgi verilmiştir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected]

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler