26 Mart 2013 #1706118

Yemek Sepeti Müşterilerinin Mağduriyetine Kayıtsız Kalıyor!

Yemeksepeti üzerinden saat 13.00'da sipariş almış olduğum Groupon kodu ile sipariş verecektim. Sipariş sayfasında kodumu kullandım, indirim uygulandı ve siparişi verdiğimde bir sorun oluştuğu ile ilgili hata aldım. Tekrar kuponu kullanmaya çalıştığımda ise kuponun kullanıldığına dair siteden uyarı aldım.


Saat 13.30'da ve 14.30'da canlı yardımdan yetkililerle görüştüm ve en kısa sürede geri dönüleceği cevabını aldım Saat 15.00'te Groupon'u arayıp sitenin yarattığı mağduriyeti gene kendim çözmüş oldum. Sitenin restoranlardan kaynaklı mağduriyetleri gidermesindeki eksiklikleri çokça görüyordum fakat yemeksepetinin müşterisini mağdur konuma sokup bu derece kayıtsız kalması gerçekten akıl almaz!

Ece 99 Okunma

Cevaplar

  • Yemek Sepeti Temsilcisi28 Mart 2013

    Sayın Sarıoğlu, Bir önceki mesajımızda da belirtmiş olduğumuz gibi son olarak tarafımız ile iletişime geçmenizin ardından ilgili firmaya iadenin yapılması için bilgi verilmiştir. Sonrasında firma yetkilileri ile görüşerek iade talebinizi yinelediğinizi anlıyoruz. Bu noktada yanlış anlaşıldığımız için üzgünüz. Amacımızın kullanıcı şikayetlerine hızlı bir şekilde çözüm sağlamak olduğunu belirtmek isteriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Yemeksepeti.com Kullanıcı İlişkileri [email protected] 212 359 18 18

  • Ece26 Mart 2013

    Bana herhangi bir şekilde iade yapılacağı bilgisi verilmedi yemeksepeti tarafından, bunu belirtmek isterim. Groupon ile görüştüğümde bu tür çözümü önerdiler ve yemeksepeti ile tekrar görüşüp mail atmalarını rica ettim. Kısacası adeta yemeksepeti.com benim müşterim, ben de aracı kurum olarak aradaki bağlantıyı sağlamak zorunda kaldım. Tekrar belirtmek isterim yemeksepeti.com şikayetim üzerine bana hala geri dönüş sağlamamıştır ve sorunu kendim çözmek durumunda bırakmışlardır. Bir daha yemeksepeti.com üzerinden alışveriş yapacak müşterilerin telefonla restorana ulaşmasını öneririm.

  • Yemek Sepeti Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın Sarıoğlu, Şikayetiniz üzerine kayıt bilgilerimiz kontrol edilmiştir. Öncelikle tarafımıza ulaşan her şikayetinizin bizim için çok değerli olduğunu ve amacımızın yaşanılan aksaklıklarda hızlı bir şekilde çözüm sağlamak olduğunu belirtmek isteriz. Benzer durumlarda kupon numarası ile birlikte firmaya bilgi verildiğini ve en kısa sürede iadesi konusunda yardımcı olmalarını istediğimizi bilmenizi isteriz. Yapılan kontrollerde sistem üzerinden sipariş verme aşamasında kupon kodunuz ile ilgili almış olduğunuz hatayı ilettiğinizi ve konunun ilgili departmanımız tarafından e-mail ile, ilgili firmaya bildirilerek kupon kodunun iadesinin istenildiğini görmekteyiz. Bu aşamadan sonra firmayı yeniden aramanız üzerine kupon iadesinin gerçekleştirildiğini düşünüyoruz. Site üzerinden vermiş olduğunuz siparişleriniz ile ilgili herhangi bir sorunda anında bizimle irtibata geçtiğinizde en hızlı şekilde size yardımcı olmak istediğimizi ve mutlaka sorun kaydı alarak takip ettiğimizi bilmenizi isteriz. Saygılarımızla. Yemeksepeti.com Kullanıcı İlişkileri [email protected] 212 359 18 18

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön