19 Ekim 2013 #2067766

Yemek Sepeti Memnun Ounmayan Yemeğin Para İadesi Yapılmadı!

Yemeksepeti. com'dan 17-10-2013 tarihinde Alkan Et Restoran 'dan 3 kişilik yemek siparişi verdim. Gelen yemeklerde belirtilen içerikler mevcut değildi ve sadece yanına solmuş temizlenmemiş yeşil soğan koymuşlardı çok az yeyip hemen bıraktık. Gerekli şikayeti Yemeksepeti. com'a bildirdim ve sonra Alkan Et Restoran'dan kurye geldi, yemeklerin ambalajı açılmamışsa teslim alacaklarını bildirdi.


Bu nasıl bir tuhaflıktır açılmayan bir üründen dolayı nasıl memnun olmadığımızı bildirebiliriz? Ve en önemlisi Yemeksepeti. com müşterisinin arkasında durmuyor ,müşteriyi restoranla baş başa bırakıp kenara çekiliyor. Bir daha alışveriş yapmayacağım Yemeksepeti.com'ndan.

Mehmet 110 Okunma

Cevaplar

  • Yemek Sepeti Temsilcisi19 Ekim 2013

    Sayın Tatar, Siparişiniz ile ilgili yaşanan tüm aksaklıklar adına öncelikle üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Firmalar ile yapmış olduğumuz anlaşmalar gereği siparişlerinizin sorunsuz ve en sağlıklı hali ile teslim edilmelerini beklemekteyiz. Şikayetinizi tarafımız ile paylaşarak ilk etapta iade ya da ikram talep ettiğinizi, bizim de bu doğrultuda restoran yetkilileri ile iletişime geçerek talebinizi paylaştığımızı, restoranın iade talebinize olumlu yanıt vermesi ile beraber size bu yönde bilgi aktardığımızı görmekteyiz. Ancak sonrasında restoranın, ürünlerin bir kısmının tükenmesinden dolayı iade yapmadığı, sizin de bu duruma binaen ürünleri çöpe attığınızı, restoran ile ürünler olmadığı için tekrar bir uzlaşının sağlanamadığını anlıyoruz. Restoran sizden gelen şikayet doğrultusunda tarafımızca gerekli uyarı ve ikazlara tabii tutulmuştur. Tarafımız ile paylaştığınız tüm şikayetleriniz raporlandırılarak haftalık/aylık periyotlar halinde restoran veya merkezleri ile paylaşılmakta, böylelikle restoran performansı, yaşanan sorunların sıklık derecesi vb. tüm detaylar göz önünde bulundurulmaktadır. Şikayetinizi kayıtlarımız altına aldığımızı ve gerekli takibatı yapacağımızı bilmenizi isteriz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected] 444 5 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön