21 Mart 2013 #1699710

Yemek Sepeti Hizmet Veren Firmalar Yetersiz!

Yemek sepeti sitesinde yer alan firmaların çoğu gönderim yapmayı vaadettiği bölgelere gönderim yapmamakta. Müşterilerin mağduriyeti site yönetimi tarafından giderilmemekle birlikte bu konuya herhangi bir çözüm bulunmamaktadır.


Eskişehir de sipariş vermiş olduğum pizzahut dominos pizza ve bu iki firma gibi bilimum firmalar servis verdikleri bölgeler de tamamında yer alıp sadece belli bölgelere hizmet veriyor.


Bu konuya yemeksepeti. com müşteri hizmetleri müdahele edemediği gibi site yönetimi de bu tür aksaklıkları gidermekle uğraşmıyorlar.

Nazım 117 Okunma

Cevaplar

  • Yemek Sepeti Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın Yücel, Sitemize üye olan restoranlar semtlere göre servis yapmaktadırlar. Ancak belirtmiş olduğunuz zincir restoranlar sokak ve cadde bazlı servis sağladıklarından adı geçen restoranların uyarıları kısmında servis yaptıkları sokak/cadde/mahalle bilgileri yer almaktadır. İlgili restoranlardan sipariş vermek istediğinizde, adres bilgilerinizi belirtilen link içerisinden kontrol etmeniz gerekmektedir. Üyelik bilgileriniz incelendiğinde gün içerisinde Pizza Hut, Eskibağlar (Espark) şubesinden siparişte bulunduğunuzu ancak şubenin ''Baksan Sanayi Sitesi'ne'' servisi olmadığından dolayı siparişinizin iptal edildiğini görmekteyiz. Zincir restoranların gönderim bölgeleri restoran merkez yetkilileri tarafından belirlendiği için müdahalede bulunamadığımızı ancak şikayetinizin ilgili restoran merkez yetkilileri ile paylaşılacağını belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Yemeksepeti.com Kullanıcı İlişkileri [email protected] 212 359 18 18

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön