06 Mayıs 2013 #1781093

Yemek Sepeti Her Sipariş Bir Buçuk Saat!

Yemek sepeti.com dan verdiğim son siparişlerimden bir buçuk saatin altında gelen olmadı önceden beri yemek siparişlerimde ilk tercihim olan yemeksepeti.com dan verdiğim hiç bir sipariş zamanında gelmiyor bunun yanı sıra müşteri danışmanı arkadaşlar insanla dalga geçer gibi siparişiniz yola çıkmış teslim edilmek üzeredir cevabını heralde kendi kendilerine kimseden bilgi almadan yazıyorlar.


Siparişiniz yolda cevabının üzerinden geçen yarım saat içinde yi,ne gelen giden yok üstelik restoran evime sadece 5 dakikalık mesafedeyken. İkinci görüşmeyi yapıyorsunuz bu seferde başka bir müşteri danışmanı arkadaş maximum 10 dakika içerisinde siparişin teslim edileceğini söylüyor ama yine sonuç aynı..

Oğuz 54 Okunma

Cevaplar

  • Yemek Sepeti Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın İnan, Siparişleriniz üye restoranlarımıza yazılı bir şekilde iletilerek ortalama servis süreleri içerisinde sorunsuz olarak kullanıcılarımıza teslim edilmesi beklenilmektedir. Sipariş bilgilerinizi kontrol ettiğimizde son olarak Burger King, Kızıltoprak (FB Stadı) restoranından sipariş vermiş olduğunuzu ve teslimi esnasında bir gecikme yaşandığını görmekteyiz. Siparişleriniz ile ilgili durum bilgilerini direkt olarak restoran çağrı merkezinden alarak sizlere aktardığımızı bilmenizi isteriz. Konuyla ilgili şikayetiniz restoran merkezi ofisi ile paylaşılarak şubenin uyarılması ve benzer bir aksaklıklığın yaşanmaması adına gerekli önlemlerin alınması istenilmiştir. Şikayetiniz ayrıca kayıtlarımıza alınmış olup takibi sağlanacaktır. Saygılarımızla. Yemeksepeti.com Kullanıcı İlişkileri [email protected] 212 359 18 18

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön