10 Şubat 2014 #2284980

Yemeksepeti.com Çok Bir Web Sistemi

Bu 2. ve son olacak çünkü bir daha bu siteden sipariş vermeyeceğim. Kayıtlı adresime sipariş verirken adresime min. tutar uyarısı veriyor. Uyarıyı dikkate alıp siparişi veriyorum, sonra bekliyorum ki sipariş gelsin, tesadüfen baktığım mailimde 20 dk sonra cvp; adresime gönderi yapılmaktadır. Aradığımda özür kabahatten büyük;zincir mağazaların gönderimi sokak bazında değişebilmektedir.


Sipariş onay verse de zincir mağazanın sayfasına gidip adreslere tek tek bakmamı söyledi,üşenmedim,kaç sokaktan kaybediyorum. Baktım sipariş şubesi tekbir ilçeye bakıyor. Teknolojinin bu kadar ilerlediği zamanda kayıtlı adresime sipariş almaması gerekirken alması ve mail olarak ikaz almam süper bir hizmet değil mi?

Tc 199 Okunma

Cevaplar

  • Yemek Sepeti Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın Gülşen, Sitemiz üzerinde sizin de belirttiğiniz gibi adres tanımlamaları semt bazlı yapılmaktadır. Ancak üye restoranlarımız hem site üzerinde hem de kendi bünyelerindeki paket servislerde bir semtin tamamına hizmet veremeyebilmektedir. Bu noktada hem bölgeleri sitemiz üzerinde mümkün olduğunca spesifik tanımlamaya çalışmakta, hem de KFC gibi üye zincir restoranlarımızın şubelerinin sayfasında Uyarılar bölümünde tanımlı semtlerinin hangi kısımlarına hizmet verdiklerini belirtmekte ve kullanıcılarımızın siparişlerini onaylamadan restoran paket servis bilgilerini kontrol ettiklerini ve onayladıklarını farzetmekteyiz. İlgili semt seçimi yapıldığında, söz konusu restoranın listelenebilme sebebi; bu bölgelerde bulunan ve adreslerine gönderim yapılan kullanıcılarımızın sipariş verebilmesi adınadır. Ancak tabii ki yorum ve görüşleriniz bizim için kıymetlidir, bu sebeple şikayetinize istinaden tarafımızca gerekli kayıtlar alınacaktır. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected] 444 5 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön