06 Nisan 2013 #1728045

Yemek Sepeti Canlı Yardım Yanıltıyor!

Yemek sepetinden pizza siparişi verdim. Ortalama gönderim süresi olarak 30 dk yazan little caesars adlı restaurant siparişimi yarım saat içinde göndermedi. Bunun üzerine canlı yardıma bağlandım bana siparişimin ulaşmak üzere olduğunu söylediler. 20 dk daha bekledim yine gelmedi.


Tekrar bağlandığımda ise görüştüğüm arkadaş bana siparişin hiç yola çıkmadığını hatta hazırlanmadığını eğer istersem hemen hazırlayacaklarını söyledi. Böyle kaliteli bir online hizmet sitesinde böyle bir sorun ile karşılaşmak çok üzücü. Karşılığında da özür mahiyetinde bana o an bir sonraki siparişimde indirim dediler, daha da sinirlendim.

Kerem 110 Okunma

Cevaplar

  • Yemek Sepeti Temsilcisi06 Nisan 2013

    Sayın Çizmeci, Amacımız ve birinci önceliğimiz her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmektir. Tarafımıza ulaşan siparişleriniz anında restoranlara iletilerek, restoranların ortalama servis süreleri içerisinde sorunsuz bir şekilde kullanıcılara teslim edilmesi sağlanmaktadır. Şikayetiniz üzerine yeniden restoran ile görüşme sağlanmıştır. Restoran yetkilileri durumdan ötürü üzgün olduklarını ileterek, siparişinizin durumu için ilk verilen bilginin yanlış olduğunu ancak siparişinizin ulaşmadığına dair yeniden sizden şikayet almaları üzerine telefon numarası üzerinden yaptıkları araştırmada siparişinizi kendi sistemlerine girmeyi atladıklarını tespit ettiklerini bildirmişlerdir. Restoranın yoğunluk nedeni ile yaşattığı aksaklık kayıtlarımıza alınarak gerekli takibat yapılacaktır. Dilediğiniz zaman belirtilen ikram teklifi geçerli olacaktır. Saygılarımızla. Yemeksepeti.com Kullanıcı İlişkileri [email protected] 212 359 18 18

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön