13 Mayıs 2013 #1793365

Yemek Sepeti Canlı Yardım Hazır Mesajları Kopyalıyor!

11 Mayıs 2013 tarihinde verdiğim siparişimin gecikmesi üzerine yemeksepeti. com dan canlı yardım aldım. Canlı yardımda restoran ile iletişime geçildiği siparişimin en kısa sürede ulaştırılacağı söylendi. 15 dakika geçtikten sonra halen bir değişiklik olmayınca tekrar canlı yardıma bağlandım. Tesadüfen canlı yardımda yine aynı kişi çıktı.


Durumu tekrar anlattığında 15 dakika önce yazdığı mesajın aynısı kopyalayarak siparişimin yolda olduğu söylendi. Bunun üzerine bizzat restoranı aradım. Restorandan gelen cevap ise siparişimin yoğunluktan dolayı unutulduğuydu. Yemeksepeti canlı yardımın aslında yardım falan etmediğini öğrenmiş oldum.

Arkın 99 Okunma

Cevaplar

  • Yemek Sepeti Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın Yüksel, Öncelikli olarak siparişlerinizle ilgili bilgi almak istediğinizde restorandan aldığımız yanıt doğrultusunda sizlere yardımcı olmak istediğimizi bilmenizi isteriz. Bunun dışında farklı bir uygulama kesinlikle söz konusu değildir. Şikayetiniz üzerine sipariş bilgileriniz incelendiğinde ise siparişinizle ilgili bilgi almak adına restoran ile görüşüldüğü, restoran yetkilisinin iki defa yolda bilgisi vermesi üzerine tarafınıza bilgi aktarıldığı tespit edilmiştir. Ancak vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda yanlış bir bilgi aktarımı olduğu anlaşılarak restoran tarafımızca uyarılmış ve daha dikkatli olmaları istenilmiştir. Benzer bir durum karşısında bize bilgi vermeniz halinde çok daha kısa süre içerisinde yardımcı olmak istediğimizi bilmenizi isteriz. Saygılarımızla. Yemeksepeti.com Kullanıcı İlişkileri [email protected] 212 359 18 18 444 5 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön