10 Şubat 2014 #2284723

Yemek Sepeti Burger King Siparişim Kusurlu Geldi Fakat Dönüş Yok!

08.02.2014 tarihinde 149560825 sipariş numarası ile verdiğim Burger King siparişim elime ulaştığında patatesler ve soğan halkaları resmen hamur olmuş bırakın yemeyi insanı iştahsızlaştıracak bir vaziyetteyken bir de Whopper'ın ekmeği de günlük değil dokunsam elimde ufalanacak vaziyetteydi.


Paketi olduğu gibi elimde tutarak hemen dönüş sağlayıp değişim talep ettim fakat aldığım cevap saat geç oldu restorana ulaşamıyoruz size dönüş yapacağız oldu. Lakin ne bana dönüş yapıldı ne de sorun çözüldü. Hem aç kaldım maddi, manevi mağdur oldum hem de böyle bir firmaya bunu yakıştıramadım. Eğer eve servis böyle olacaksa hiç olmasın.

Ziya 175 Okunma

Cevaplar

  • Ziya'nın Teşekkür Mesajı12 Şubat 2014

    SORUNU ERTESİ GÜN ÇÖZDÜLER VE BEDAVA OLARAK ÖZÜR AMAÇLI AYNI MENÜ TARAFIMA GÖNDERİLDİ. TEŞEKKÜRLER

  • Yemek Sepeti Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın Gülcü, 08.02 23:24 Tarihli siparişiniz için tarafımıza dönüş yaparak ilettiğiniz şikayetiniz restoranın merkez ofis yetkilileri ile paylaşılmıştır. Merkez ofis yetkilileri sipariş verdiğiniz gece restoranda olan vardiya sorumluları ile konuyu istişare ederek tarafınıza çözüm sunacaklarını ve size kayıtlı cep telefonunuzdan dönüş sağlayacaklarını iletmemizi istemişlerdir. Paylaştığınız tüm şikayetleriniz bizim için kıymetli olduğundan bu noktada gerekli kayıtları aldığımızı ve takibatını yaptığımızı bilmenizi isteriz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected] 444 5 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön