08 Şubat 2016 #4836420

Yemek Sepeti Böyle Bir Mantık Olamaz!

Yemeksepeti.com girerek sipariş verdim. Bilecik'te bir firmadan. (Çatı Döner). Firma beni aradı Yemek Sepeti ile bağlantıları olmadığını söyledi baştan, sonrasında yol uzak dedi sonra kar var dedi bahane üstüne bahane.


Son 20 liramla verdiğim siparişi Yemek Sepeti' ne bildirdim. Onlarda firmayı arayacaklarını söylediler, aradılar hava şartları dediler. Aradan 15 dakika geçti bir daha aradım tekrar firmayı aradılar bu sefer de yol uzak dediler. Sipariş merkez girilmiş dediler ki siparişim Bien seramik merkez de.


Bahane üzerine bahane. Son paramı online ödemeden yaptım ve ne yemek alabiliyorum ne de paramı geri alabiliyorum süreç böyle işliyor dediler bir de ters ters. Madem ki üye firmanız yemek götüremeyecek üyelik vermeyin ya da bir cezanız olsun ki firmanız gerekeni yapsın
böyle bir hizmet olamaz.

Ozan 110 Okunma

Cevaplar

  • Ozan10 Şubat 2016

    3 gün sonra geçti hesabıma firmayla bağlantı kursanız ne olacak aç kaldım sayenizde O gün. para iade olmadığı için de başka yerden de söyleyemedim bağlı firmanız bahane üretip durdu sizinle ve firmalarınızla çalışılmaz asla!

  • Yemek Sepeti Temsilcisi08 Şubat 2016

    Sayın Ateş, Öncelikle siparişinizde yaşadığınız sorun adına üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Restorana iletip onay aldığımız siparişlerin zamanında ve sorunsuz ulaşması bizim için önemlidir. Bu noktada tarafımıza yaptığınız geri dönüşler üzerine takibat sağlanmaktadır. Paylaşmış olduğunuz bilgiler doğrultusunda restoran ile görüşme sağlanarak, benzer durumların tekrarlanmaması adına gerekli hassasiyetin gösterilmesi istenilecektir. Kayıtlarımız incelendiğinde, siparişinizin iptal olduğu gün ücret iadenizin kartınıza hemen sağlandığını görmekteyiz. Ancak yapılan iadeler bankanıza bağlı olarak 1-3 iş günü içerisinde hesabınıza artı bakiye şeklinde yansımaktadır. Bilgilerinize sunar, ilginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri İ[email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön