24 Şubat #10166873

Yemek Sepeti -Alkan Büfe & Tost Evi (Uşak)'nden Gelen Köfteler!

23.02.2018 (saat 23:30 civarı) tarihinde Yemeksepeti.com adresi aracılığıyla Alkan Büfe & Tost Evi'nden (Uşak) ekmek arası köfte siparişi verdim. Gelen köfteler hani marketlerde tavuk köfteleri satılır ya, böyle sarı sarı olur işte onlardandı. Yapılan bu büyük terbiyesizliğin hesabının sorulmasını istiyorum ve paramın geri iadesini istiyorum.

Taylan 567 Okunma

Cevaplar

  • Taylan26 Şubat

    Sayın yetkili, size nasıl bir yalan söylediler bilmiyorum ama o firma her zaman hazır köfte kullanıyor. Hatta o hazır köfte de değil, tavuk ürününden yapılmış bir şey. Ben paramın iade edilmesini istiyorum. Aksi takdirde yerel basın mensubu olarak gerek o firmayı gerekse aracı olarak sizi gündeme getirmek için elimden geleni yapacağım.

  • Yemek Sepeti Temsilcisi24 Şubat

    Sayın B., Restoran yetkilileri standart köfte malzemelerinin tükenmesi nedeniyle hazır köfte ürünü kullandıklarını belirtmiştir. Bu durumun teslimat öncesinde tarafımıza iletilmemesi nedeniyle kendilerine uyarıda bulunduğumuzu bilmenizi isteriz. Ürününüz muhafaza halinde ise [email protected] adresimiz üzerinden talebinizi belirtmeniz halinde değişim veya iade hususunda yardımcı olmak isteriz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected]

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön