4 g
Yorum Yap
#11445682

Yemek Sepeti Sipariş Almadı!

Sürekli Yemeksepeti'nden yemek söylerim. Çalıştığım işyerinde de yaklaşık 150 kişi var onlar için de kendim için de kullandığım bir site hemen hemen her gün. Daha önce birkaç defa söylediğim yemeklerin gelmemesi durumu oldu mesafe uzak ama minimum paket tutarına uygun siparişlerim getirilmedi. Tamam dedim geçtim.


Son yaşadığım olayda istemiş olduğum yarım piliç getirilmedi ancak tam piliç getirebiliriz dedi işletme. Canlı desteğe yazdım sorunu konuşmayı sonlandırdılar hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. Bundan sonra yakınlarıma da kullandırmayacağım bu siteyi telefon açıp vereceğim siparişlerimi de.

Muğdat Muğdat 229 Okunma

Cevaplar

  • Yemek Sepeti Temsilcisi4 g

    Sayın O., Sistem üzerinden kontrol gerçekleştirdiğimizde canlı yardım üzerinden bizimle iletişime geçtiğinizi ancak görüşmenin aksaklık sebebi ile kesilmesinden dolayı yardımcı olamadığımızı görüyoruz, üzgünüz. Benzer durumlarda telefon ya da canlı destek hattımızdan bizlerle yeniden iletişime geçmeniz halinde de sizlere her zaman yardımcı olmak isteriz. Restoran yetkilisinden yarım tavuk satışında aksaklık yaşadıkları ve bu sebeple bütün olarak gönderim sağlayabildikleri yönünde bilgi alıyoruz. Restoran menüsünü güncelleyerek yarım tavuk ürününü kaldırdığımızı ve öncesinde menüleri güncel tutmaları adına da gerekli uyarıları sağladığımızı belirtmek isteriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected]

Ziyaretçi Yorumları