4 g
Yorum Yap
#11445368

Yemek Sepeti Fazla Sipariş Vermek Sorun Oldu!

Kendim, ev arkadaşım ve kız arkadaşımın kullandığı hesabımdan fazlaca sipariş veriyor ve pek doğaldır ki Yemek Sepetinin en büyük ayrıcalıklarından olan Joker indirimlerinden fazlaca yararlanıyor olmamız sebebi ile bana yasak uygulamışlar.


Bu yasakla bundan sonra hesabıma Joker indirimi uygulanmayacağını bildirdiler. Bunu sorguladığımda da WhatsApp dili gibisinden amatör ve suçlayıcı bir maille bu yasağı benimle paylaştılar. 15 yıldır haftada 4-5 kez kullandığımız Yemek Sepeti'inin bu tarzına çok üzüldüm. Bundan sonra direkt restoranları arayacağım.

İlke İlke 202 Okunma

Cevaplar

  • Yemek Sepeti Temsilcisi4 g

    Sayın B., Kontrol gerçekleştirdiğimizde aynı iletişim bilgisi üzerinden birden fazla hesabınız olduğu ve ilgili hesaplardan joker indirimi ile sipariş verdiğinizi görüyoruz. Eğlenceli olan joker promosyondan mümkün olduğunca çok kullanıcımızın faydalanmasını istiyoruz. Joker indirimleri de hesap üzerinden değil kişisel olarak bakıldığı için birden fazla hesap üzerinden daha fazla indirim ile karşılaşmanız sebebi ile sistem diğer kullanıcıların da joker promosyonundan yararlanması adına önlem almaktadır. Memnuniyetsizliğiniz kayıt altına alınmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected]

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler