Yedek Sap Şikayetleri

(38 şikayet)
Parex

Parex Maestro yuvarlak başlıklı mop setini aldım. 1 haftalık kullanım sonucu teleskopik sap bozuldu. Yedek sap bakındım ama maalesef yokmuş. Parex in bu duruma çözüm bulmasını umuyorum. Şu an kullanım dışı kald…

10 Mart

Gamze'nin Teşekkür Mesajı

Şikayetimin ardından firmadan arandım ve urunu adresime kargoladilar inşallah tekrar bir sıkıntı yasamam. İlgilendiginiz için teşekkür ederim.
04 Mart

Hatice'nin Teşekkür Mesajı

Parex firması ve çalışanlarına teşekkür ediyorum son derece güvenilir olduklarını kanıtladılar şikayetimden kısa süre sonra arandım ve mağduriyetim giderildi takdir ediyorum.
24 Şubat

Hatun'un Teşekkür Mesajı

Yeni sap gönderildi. Teşekkür ederim. Umarım aynı sorunu bu üründe de yaşamayız.
09 Şubat
Parex

Yeni aldığım Maestro temizlik setinin sapı ilk kullanımda elimizde kaldı. Bu kadar kalitesiz bir sap görmedim. Sapın tepesindeki birleşme yeri ilk kullanımda yerinden çıktı ve yedek sap hiçbir yerde bulunmuyor.…

05 Şubat
Parex

Parex sap mekanizması bozuldu! Parex Tornado temizlik setini kullanıyoruz ama sap mekanizması bozuldu ve uygun yedek sap bulamıyoruz.

26 Ocak
Parex

Parex Tornado temizlik setini kullanıyoruz ama sap mekanizması bozuldu ve uygun yedek sap bulamıyoruz.

25 Ocak
Parex

Patex Tornado kullanıyorum 1 yıldır, bu 4. başlık yüzü astarını geçti yine sap mekanizması bozuldu. Buna verdiğim paraya yazık oldu.

09 Ocak

Ekrem'in Teşekkür Mesajı

Parex yetkilileri arayıp geri dönüş sağladı. Çözüm için yardımcı olmaya çalıştılar, fakat ben çözüm için geri dönüş sağlanana kadar çoktan ürünü kullanamadığımızdan çöpe atmıştım. Yine de nazik davranışları, ilgileri ve alakalarından ötürü firma yetkililerine teşekkür ediyorum.
01 Ocak

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön