20 Mayıs 2017
Yorum Yap
#8402870

YEDAŞ (Yeşilırmak Elektrik Dağıtım) Usulsüz Elektrik Kesintisi

18.05.2017 tarihinde kaçak elektrik kullandığım gerekçesiyle Samsun Yedaş ekiplerince elektriğim kesildi. Mühürlü olan elektrik saatinden nasıl kaçak kullanacağımı sorduğumda sözleşmemin olmadığını bu sebeple de kaçak işlemi yapmak durumunda olduklarını söylediler.
Bunun üzerine Samsun Yepaş yetkililerine bu durumu sorduğumda hatanın kendilerinden kaynaklandığını sözleşmeyi Yedaş'a bildirmediklerinden dolayı olduğunu gün içerisinde elektriğimin açılacağını bildirdiler, fakat araya 19 Mayıs tatili ve hafta sonu da girince elektriksiz bir şekilde beklemekteyim ve muhatap bulamıyorum. Ödenmemiş faturam olmamasına, iddia edildiğinin aksine sözleşmem olmasına rağmen gereksiz yere mağdur edildim. Bu durumun bir an önce düzeltilmesini istiyorum.

Mehmet Mehmet 1.229 Okunma

Cevaplar

 • YEDAŞ Temsilcisi23 Mayıs 2017

  Sayın Mehmet Akif Bey; YEDAŞ olarak her daim yanınızda olduğumuzu iletir.7/24 0 (530) 106 01 86 nolu WhatsApp ihbar hattımızdan YEDAŞ ile ilgi tüm işlemleriniz için iletişim kurabilirsiniz. Teşekkür eder iyi akşamlar dileriz. -Tüketici Hizmetleri ve Çözüm Merkezi-

 • Mehmet'in Teşekkür Mesajı23 Mayıs 2017

  Yedaş Müşteri Teknik Hizmetler Müdürü Münfer akgül Bey'e teşekkür ederim.

 • Mehmet23 Mayıs 2017

  Yanlış yapılan işlem geçte olsa düzeltildi, konuyla ilgili yepaş yetkililerinden şifai görüşmelerde çokta sağlıklı bilgi alamasam ve çözümle ilgili bir şey söylemeseler de (ki sorunun yepaş dan kaynaklandığı anlaşıldı) Yedaş yetkilisi Münfer Akgül Bey'in ilgisi için teşekkür ederim. Sorun çözülmüş olsa da yanlış bir işlemden dolayı elektrik hırsızı yaftası yanıma kar kaldı:)

 • YEDAŞ Temsilcisi20 Mayıs 2017

  Sn. Mehmet Akif YILDIZ; Şikayetiniz ile ilgili derhal inceleme çalışmalarımız başlatılmıştır. Detaylı inceleme için gerekli bilgilere ulaşmak adına sizinle kısa süre içerisinde iletişime geçeceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Ziyaretçi Yorumları