18 Ocak 2018
#10036317

YEDAŞ (Yeşilırmak Elektrik Dağıtım) Küçük Bir Rüzgar İle Bütün Mahallenin Elektriği Saatlerdir Yok

2 senedir şikayetvar ekibi ile Yedaş'la uğraşıyoruz. Sonuç: kocaman bir sıfır.
Yeteneksiz bir kurum. Küçük bir rüzgar ile bütün mahallenin elektriği saatlerdir yok. Bu ülkeye kanal İstanbul'dan önce, kanal elektrik lazım. Yedaş; bu işi yapamıyorsunuz. Tek yaptığınız, yalanlarla halkı oyalayıp mağdur etmek. Yazıklar olsun size.

Bülent Bülent 220 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Bülent'in Teşekkür Mesajı31 Ocak 2018

    Sayın Yedaş, ana halterleri yenilediniz. Bu konuda teşekkür ederiz Zira Hürriyet sahil kesminde 99 adet konut villaların olduğu alanda ağaç direkler yatık, çürük ve hatlar korizyondan çürümüş. Küçük bir doğa muhalefeti ile derin sıkıntılar veriyor. Çarşamba Yedaş yetkili müdür bey elinden geldiğince ekip yönlendiriyor. Ancak çarşamba geneli sıkıntılı bölge olduğu için ekipler en hızlı bir gün sonra arızaya bakabiliyorlar. Arıza ekibi ne yapsın. Tuttuğu hat çürümüş ve elinde kalıyor. Geçici yamalama yapıp gidiyor. Hal böyle olunca anılan bölgenin kapsamlı tadilata ihtiyacı vardır. Aksi takdirde bu hengame bitmeyecektir. Gereğini bilgilerinize sunarım. Not: Nezdinizde şikayet var ekibine teşekkürlerimi borç bilirim.

  • YEDAŞ Temsilcisi18 Ocak 2018

    Değerli müşterimiz Bülent L.; Şikayetiniz ile ilgili derhal inceleme çalışmalarımız başlatılmıştır. Detaylı inceleme için gerekli bilgilere ulaşmak adına sizinle kısa süre içerisinde iletişime geçeceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Ziyaretçi Yorumları