09 Ekim 2018
#11006963

YEDAŞ Sokak Lambaları Problemi!

Samsun termeden yazıyorum. Sürekli burada aydınlatma sorunu yaşamaktayız. Akşamları sıkıntı yaşıyoruz etraf karanlık olduğu için akşam sokağa çıkamıyoruz. Gereğinin yapılmasını bekliyorum. Konuyla ilgili acil dönüş beklemekteyiz. Yardımcı olursanız tüm mahalle olarak seviniriz.

Kübra Kübra 506 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Kübra11 Ekim 2018

  Merhaba. Şikayet yazıyoruz. Dikkate mi alınmıyor. Anlamıyorum. Elektrikler gidip geliyor. Pazar günleri çalışma yapılıyor. Lambalar yanmıyor ya da yanıp sönüyor. Gecnlerde gelip hemen yaptınız. Teşekkür ederiz tüm mahallr adına. Simdi de Lütfen gereğini yapınız.

 • Kübra10 Ekim 2018

  Merhaba. Dun kayıt oluşturmuştum. Aydınlatma lamabalri yanmıyordu. Buraya yazdiktam sonra giderildi. Bugün simdi hava karardı. Tekrar yanmıyor. Bu sebeple aymi şekilde tekrar yarsimci olmanızı rica ediyorum. Konuyla ilgili yardımcı olur musunuz. Samsun termeden yazıyorum

 • Kübra09 Ekim 2018

  Teşekkürler. Bu aksam lambalar yanıyor.

 • YEDAŞ Temsilcisi09 Ekim 2018

  Değerli Tüketicimiz Kübra E.; Şikayetiniz ile ilgili derhal inceleme çalışmalarımız başlatılmıştır. Detaylı inceleme için gerekli bilgilere ulaşmak adına sizinle kısa süre içerisinde iletişime geçeceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Ziyaretçi Yorumları