13 Şubat 2014 #2293649

Ycard Hediyelerimi Kullanamıyorum

Kendi tanımları ile Y Card Türkiye’nin ilk ekstra fayda ve hizmetler sunan Yemek Kulübü Kartı’dır. Yemek yanında temizlik, ulaşım, sinema bileti gibi avantajlarda sunuyorlar. Bu hizmeti bana satmak için 5 ya da 6 kez telefonla aradılar ve sonunda telefon ile üyeliğimi yaptırdım ve kredi kartımdan parasını çektiler.


Ücretsiz 10 adet sinema bilet hakkım vardı. İlk ay bu hakkımın 2 biletlik kısmını kullandım. Kalan haklarımı 5 ay sonra kullanmaya kalktığımda bu hakkımın kalmadığını zira 10 biletlik hakkı 3 ay içerisinde tüketmem gerektiğini ve bu bilginin internet sitelerinde var olduğunu söylediler. Ancak bu bilgi bana telefon üyeliği sırasında verilmemişti.

Aziz 410 Okunma

Cevaplar

  • Ycard Temsilcisi19 Şubat 2014

    Müşteri ile görüşülerek şikayeti çözümlenmiştir.

  • Ycard Temsilcisi19 Şubat 2014

    Müşterinin talebi alınmış olup çözümlenecektir.

  • Aziz17 Şubat 2014

    Şimdi değerlendirmeyi yazarken Y CARD müşteri temsilcisi aradı. Kullanamadığım 8 adet sinema bileti için 1 ay süre verildi. Ben bu sürenin en azından anlaşma üzerinde yazan süre kadar olması gerektiğini söylesem de müşteri temsilcisi ben ancak bunu yapabiliyorum diyerek konuşmayı bitirdik. Sonuç : Y CARD kendince müşteriyi memnun ettiğini düşünüyor. Üyelik için telefonda bilgi veren arkadaşımız eksik bilgi vermiş deniliyor. Bu arkadaşın kimi temsil ettiğini merak ediyorum :) Müşterinin telefon mağduriyeti göz ardı ediliyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön