07 Şubat 2014

Ycard Sinema Bileti Zamanından Önce İptal Oldu!

Telefonda temmuz 14'de arandım ve dünya kadar vaatte bulundular kabul ettim aldım. Yıl sonuna kadar geçerli olan sinema biletlerim kullanmaya kalktığımda süresinin geçtiğini söylediler. Halbuki senenin bitmesine 1-2 ay vardı. Beni başka hizmetlerini satmak için aradıklarında bu durumu söyledim. Bu konu ile hemen ilgileneceklerini söylediler ama değişen birşey olmadı.

Ycard müşteri yetkilisini aradığım zaman ise telefona kimse cevap vermiyor. Ayrıca yine kartı alırken 3 kişi için referans gösterirsem yemek kazanacağımı söylediler ama onunda kullanamadım. Doğum günü pastasını istemedim henüz ama muhtemelen telefonlara çıkmadıkları için onuda alamayacağım.

Tolga 288 Okunma

Cevaplar

 • Tolga27 Şubat 2014

  Sorunu çözmeyecekleri hakkında bilgilendirme yaptılar...

 • Ycard Temsilcisi13 Şubat 2014

  Müşteri ile görüşülerek şikayete konu sorun hakkında bilgilendirilme yapılmıştır.

 • Tolga11 Şubat 2014

  Ycard dan biri sizi ararsa sakın inanmayın. Çünkü verdikleri hizmet ile anlattıkları arasında hiçbir alakası yok. Beni çözüm için aradıklarında telefonda söylenenlerden sorum değiliz sözeleşmemizde ne yazıyorsa ondan sorumluyuz netice itibari ile insandır yanlış söyleyebilir. Diye bir yanıt aldım. Ayrıca Sadece Ycard değil Ycard bağlı olduğu HS grup kuruluşlarındada buna benzer şeyler yapıyorlar. Sağlıkla ilgili aynı grubun diğer Ürün satarken ycard ile ilgili sorunu hemen halledeceğini söyledi. Daha sonra drycenterden aradıklarında aynı şeyler. Müşteri temsicisni aradığınız zaman ise kimse cevap vermiyor. B

 • Tolga11 Şubat 2014

  Henüz bir çözüm teşebbüsü olmadı.

 • Ycard Temsilcisi09 Şubat 2014

  Musterinin talebi alinmistir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön