02 Nisan 2015

Yayınlanmayan Yorum ve İlgisiz Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri.

Hepsiburada'dan yaptığım alışverişte Bestline Mundo Çamaşır Sepetli Boy Dolabı (Beyaz) ile ilgili memnun olmadığım birkaç mevzuyu 22.03.2015 tarihinde yorum olarak yazdım ve yorumun 1 hafta içinde yayınlanacağı belirtildi. Bugün (02.04.2015) hala yayımlanmış. Yayınlanmama nedeni nedir diye 3 gün önce 30.03.2015 tarihinde müşteri hizmetlerine mesaj attım ona bile cevap gelmedi.

Eğer ürünü öven yorumlar yayınlanıyor, olumsuz yorumlar yayınlanmıyor ise Hepsiburada.com'da yorumlar diye bir başlığa gerek olmadığını düşünüyorum. Diğer mesajlarıma cevap vermeyen müşteri hizmetleri hayal kırıklığı yarattı ayrıca. 2200 TL'ye yakın alışveriş yaptığım firmanın böyle ilgisiz olması üzücü.

Can 863 Okunma

Cevaplar

  • Can02 Nisan 2015

    Hb yetkilisi 10dk önce aradı ve yorumumun yayınlanmama nedeninin yorumda mobilyanın "eksik çıkan parçalarından bahsetmem" olduğunu, şirket politikası gereği de yayınlanmadığını söyledi. Bunu öğrenmek ürünü alacak kişilerin hakkı bence. Bana bu cevap ve şirket tutumu adil gelmedi. Yorumları keyfe bağlı seçip yayınlıyorlarsa yorumlar diye bir bölüm açmalarına gerek yokmuş! Bundan sonra Hepsiburada'nın yorumlar bölümünü okumayacağım, alışverişi de zorda kalmadıkça yapmayacağım. Saygılar.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi02 Nisan 2015

    Sayın Can Ö. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GUY-576-74088 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön