Toplam çözüm sayısı
..
Yayalar Hukuk ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sadık'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

  • profile
  • profile
  • profile
6 Destekçi
  8 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Yayalar Hukuk Ve Yel Pazarlama Haksiz İcraya Verme

30012görüntüleme
Sadık
Sadık 26 Ağustos 16:14
Yayalar Hukuk Ve Yel Pazarlama Haksiz İcraya Verme
Yayalar Hukuk Ve Yel Pazarlama Haksiz İcraya Verme

Sayin sadık şahin - dosyanız icra takibi başlatılması için hukuk ofisine devredilmiştir. Yayalar Hukuk Bürosu 0212*****36 www.yayalarhukuk.com B028 Böyle bir mesaj geldi. Bilgi almak için aradım Gizem hanım ile görüştüm. Fakat tebligat olmak üzere hiçbir bilgisi vermediler. Yel pazarlama ®dan 2019 yılında sözde aldığım çantanın kargo işletim ücreti gibi bir şeyler söylediler. Bu olayın asılsız olduğunu ifade ettim fakat sonuç alamadım. Nihayetinde 93 lirayı ödemek zorunda kaldım. Bu parayı Haksız yere aldığınızı düşünüyorum. Ve sizlerden detaylı açıklama evrak istiyorum. Baktığımda birçok kişiden aynı yıla ait aynı tutar istenmiş. Bu mağduriyetin giderilmesini rica ediyorum.

  • profile
  • profile
  • profile
6 Destekçi
  8 Yorum

8 Yorum

Muhammed
Muhammed2 hafta önce
 

İlgili firma ve hukuk bürosundan savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca ilgili avukatları bağlı bulundukları baroya şikayet edebilirsiniz. Not. Savcılık şikayetlerinde adliye para talep etmemektedir. Sadece bir dilekçe ile adliyede nöbetçi savcıya vermeniz yeterli olacaktır.

 5
Ayhan
Ayhan3 gün önce
 

Ben uğraşacağım yalnız avukatın hangi baroya bağlı olduğunu nereden bulacağım?

Muhammed
Muhammed2 gün önce
 

İstanbul'da iki baro bulunmakta, muhtemelen İstanbul 1. Barosuna kayıtlıdır. Netten öğrenebilirsiniz. Savcılık şikayetlerinizde baro sizi arayacaktır zaten, ayrıca burada ki şikayetleri de bu şekilde çoğu kişiye yapıldığını delil olarak sunabilirsiniz.

Yıldıray
Yıldıray2 hafta önce
 

Merhaba efendim aynısı banada geldi 2019 yılında sipariş verip almadığım bir t-shirt yüzünden 97 TL para ödemelisiniz dediler ben ödeme yapmadım haksız bir isteyiş şekli

 6
Hakan
Hakan1 hafta önce
 

Ödeme yapmayınca daha fazla para ödenir falan deniyor öyle bir şey olur mu ki bilgin var mı

 5
Yıldıray
Yıldıray1 hafta önce
 

@Hakan usta haksız yere yüksek bir meblağ isteyemezler e devlet üzerinden icra dosyası açılmış mı diye bak görürsün

 3
Muhammed
Muhammed5 gün önce
 

Ödeme yapmazsanız istediği kadar borç yükseldi desinler haksız ve kötü niyetli olduklarından dolayı karşılıksız kalacaktır, sizin yerinizde olsam ilgili hukuk bürosunu ve firmayı savcılığa suç duyurusunda bulunarak akabinde bağlı bulundukları baroya şikayet ederdim. Bu işlemler Herhangi bir ücret gerektirmeden yapılmaktadır. Bakanlık bu konuda titiz çalışmaktadır. Her daim hakkınızı arayın.

 4
Alper
Alper1 saat önce
 

Ticaret İl Müdürlüğüne Gidip Dilekçe verin ve Ücreti Ödemeyin. Ayrıca hukuk bürosunu ve şirketi savcılıktan şikayet edin İstanbul 1 numaralı baro sicili:15560

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler