Toplam çözüm sayısı
..
Yayalar Hukuk ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
  • profile
17 Destekçi
  7 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Yayalar Hukuk Haksız İcra

56559görüntüleme
Sema
Sema 19 Ağustos 14:12

Yel pazarlama diye bir yerden sayin s. G. - dosyanız icra takibi başlatılması için hukuk ofisine devredilmiştir. Yayalar hukuk bürosu 021****3136 www.yayalarhukuk.com b028 şeklinde bir mesaj aldım. 2019 yılında sosyal medya üzerinden ayakkabı almışım kapıda ödeme olarak ve teslim almadan iade etmişim. Şimdi 93 TL ödemem olduğunu söylüyorlar ve firma adı belge vs paylaşmıyorlar. Anlamadım gitti.

Sema
Sema1 hafta önce

Ben belli bir süre sonra yel pazarlama adına d** hukuk bürosundan hem mesaj aldım hem de telefonla arandım. Bu defa da abiye sipariş ettiğimi ileri sürüyorlar. CİMER'e şikayet etmiştim zaten. Gittim emniyete hepsinden şikayetçi oldum.

  • profile
  • profile
  • profile
17 Destekçi
  7 Yorum

7 Yorum

Can
Can24 Ağustos 11:41
 

Mesafeli sözleşmelerde cayma hakkı kapsamında kargo ücretinden de bir sorumluluğunuz bulunmadığından icra başlatamazlar. Hiçbir gerekçe göstermeden, hiçbir ücret ödemeden cayma hakkınız var.

 2
Birol
Birol1 hafta önce
 

Cayma hakkı 9 ve 12 madde 3 bölümünü okumanız yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

Şener
Şener25 Ağustos 15:56
 

Yel pazarlama diye bir yerden 2019 yılında ayakkabı siparişim oldu gelen kutu 100 gr dı ayakkabı bu kadar hafif olması mümkünsüzdür? Fakat teslim almadan iade etmişim. İnternette Yel pazarlama ile ilgili hiçbir bilgi yer almamakta. Kapıda ödeme bedelini Aras Kargo ismini kullanarak dava edildiniz diyorlar Yayalar Hukuk bürosu da 93 TL havale olarak 30 dakika içinde ödemem gerektiğini aksi takdirde icraya gidileceğini söylüyor. Denilene göre mesafeli sözleşme imzalanmamış... Belge fatura hiçbir şey paylaşılmıyor, dosya numarası icra numarası hiçbir şey yok. Yayalar hukuk bürosu ortak hatta bence aynı firma sistemli çalışıyorlar çalışanları da iyi niyetli değil onlarda bu oyunun bir parçası melis ve Sedef olarak isim veriyorlar sizleri de kınıyorum. Kesinlikle ödeme yapmayın...

 5
Gizemnur
Gizemnur3 hafta önce
 

Aynı şekilde bugün banada böyle bir mesaj geldi siz naptınız acaba ödediniz mi parayı ödemediyseniz herhangi bir fiyatta arttırma falan oldu mu veya tekrar arandınız mı?

 3
Birol
Birol1 hafta önce
 

Cayma hakkı 9 ve 12 madde 3 bölümünü okumanız yeterli olacaktır diye düşünüyorum

 1
Şener
Şener1 hafta önce
 

Yetkili avukat arkadaşım bu konuya güldü sakına ödemeye yapmayın hiçbir yaptırımı olamaz ürünü alıp giyseniz dahi iade hakkınız var bilginize...

 4
Birol
Birol1 hafta önce
 

Cayma hakkı 9 ve 12 madde 3 bölümünü okumanız yeterli olacaktır diye düşünüyorum

 1
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler