Toplam çözüm sayısı
..
Yayalar Hukuk ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
  • profile
20 Destekçi
  7 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Yayalar Hukuk Bürosu

58436görüntüleme
Şevval
Şevval 24 Ağustos 17:42

Yel pazarlama diye bir yerden 2019 yılında nevresim Takimi almışım fakat teslim almadan iade etmişim. İnternette Yel pazarlama ® ile ilgili hiçbir bilgi yer almamakta. Yayalar Hukuk bürosu da 93 TL ödemem gerektiğini aksi takdirde icraya gidileceğini söylüyor. Denilene göre mesafeli sözleşme imzalanmamış... Belge fatura hiçbir şey paylaşılmıyor. Şirket ile iletisim kurulmuyor, Çünkü sanırım öyle bir şirket yok (Yel pazarlama). Yani hiçbir şey belirtmeden havadan 93 TL isteniyor!

  • profile
  • profile
  • profile
20 Destekçi
  7 Yorum

7 Yorum

İsmail
İsmail25 Ağustos 15:55
 

Bana da geldi. Yasal yola başvuracağım dilekçemi hazırladım. Buradan da şikayetimi yaptım. Bu ülke hukuk devleti hiçbir şey bu kadar basit olamaz. Mesele 93 TL değil. İnternette araştırdım firma yok. Diğer bir konu hukuk bürosu olarak böyle bir dava geldiğin de " kardeşim insanların yasal hakkı var, almaz, alır iade eder söyleyip, red etmesi ve buna aracı olmaması lazımdı "

 9
Hira
Hira25 Ağustos 18:02
 

Herhangi bir dönüş oldu mu? Aynısını bugün bana da söylediler. Gerekirse icraya verebilirler. Ancak ortada öyle bir firma yok. Resmi bir belge yok eğer gerçekten böyle bir durum var ise e devlet de takip numaralı icra dosyası görünür. O tarihten itibaren Tüketici Mahkemesi'ne başvuru yapabilirsiniz.

 4
Erdinc
Erdinc20 Eylül 13:46
 

Bir şey çıktımı banada mesaj attılar bugün

 2
Hira
Hira20 Eylül 14:13
 

Yok ya hiçbir şey yapamadılar. Ben siz icrayı başlatın yatırmayacağım deyip kapattım telefonu. Bir hafta kadar her gün mesaj attılar. Sonra baktılar düşmüyorum yalanlarına kestiler uğraşmayı. Hiçbir şirketin böyle bir hakkı yok çünkü.

 9
Erdinc
Erdinc22 Eylül 18:07
 

Teşekkürler ilginiz için

 1
Melek
Melek3 hafta önce
 

Bugün aynı şekilde yel pazarlamadan bana da mesaj geldi. Dosyanız icra takibine başlaması için hukuk bürosuna devredilmiştir diye. Ödemeyi düşünmüyorum. Sizler ne yaptınız.

 4
Nur
Nur3 hafta önce
 

Yayalar Hukuk Bürosu beni de aradı. Yel Pazarlama denilen yerden kahve makinesi almışım sonrada kargoyugeri cevirmişim. Parasını ödememişim... Filan dolandırıcılığın yeni şekli.

 3
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler