14 Nisan 2014

Yatsan'dan Aldığım Tempur Yastığı Kullanamıyorum.

Yatsan'dan aldığım Tempur yastık çok yüksek olduğundan kullanamıyorum. Ancak 12.04 cumartesi aldığım ürünü 14.04 günü paketi ile ve kullanılmamış şekilde iade etmek için Bağdat Cad. bayiine götürmeme rağmen ürünün hijyen sebebi ile geri alınamayacağı bilgisini aldım.

Kullanamadığım bir ürünün parasını neden ödemek zorunda oluyorum anlayamadım. Hijyen dediğiniz mağazada bozulmuyor da mağazanın kapısından çıkınca mı bozuluyor? Yıllardır Tempur ürünlerini kullanıyorum ama ilk defa başıma böyle tatsız, müşteriyi zor durumda bırakır ve markadan soğutur bir yaklaşım geldi. Bu konuya çözüm getirmenizi rica ediyorum.

Halil 5.778 Okunma

Cevaplar

  • Halil 24 Nisan 2014

    Yatsan ın nezaketen kendi kurallarını tekraren müşteriye hatırlatma telefonu bir çözüm üretmekten çok adet yerini bulsun telefonu idi. Bunun dışında maalesef bir vakit kaybı ve mutsuzluk kaynağı oldu.

  • Yatsan Temsilcisi15 Nisan 2014

    Sayın Halil Ali Bey , Uyku ürünleri hijyen ürünler olması sebebiyle 12.04.2014 tarihinde almış olduğumuz ürün ambalajlı da olsa uyku ürünlerimizde değişim ve iade prosedürümüz maalesef ki yoktur. Bu yüzden uyku ürünleri mağazalarımızda satış temsilcisi arkadaşlar tarafından , deneyerek alınması ve daha sonrasında değişim yapılamayacağını sizlerle paylaşıyoruz. Bu uygulama tüm müşterilerimizi korumak amaçlı olduğu ve sağlık ile ilgili bu çok önemli konuda verdiğimiz karardan dolayı anlayışınıza sığınıyoruz. Saygılarımızla , Yatsan Müşteri Hizmetleri Duygu Kaptan 444 35 99

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön