07 Şubat 2014 #2280856

Yatsan'dan Aldığım Köşe Takımı Statik Elektrik Toplayıp Çarpıyor

Yatsan firmasından 2013 yaz başında almış olduğum köşe takımı sürekli olarak oturan kişileri kumaşından dolayı statik elektrik toplayarak çarpıyor. Şikayetim üzerine 06.02.2014 tarihinde firmadan kontrol amaçlı gelen personel koltukta böyle bir sorun olmadığını tek bir sefer dokunarak sözde tespit edip gittiler.


Daha öncede aynı firmanın çöken yatağı ile ilgili şikayetimde yatak seçiminin yanlış olduğunu söylemişlerdi iade almadılar ve yatağı çöpe atmıştık. Şimdide aynı şekilde statik elektrik toplayan artık üstüne oturmaya korktuğumuz köşe takımının kumaşında hata olmadığını sözlü olarak belirttiler. Gece üzerinde uyurken bile kolumuz yada kıyafetimizden çıkan kıvılcımlar karanlıkta görülüyor!

Oygar 3.548 Okunma

Cevaplar

 • Oygar19 Şubat 2014

  Yapmış olduğunuz kontrol göstermelik firmanıza sattığı ürünün arkasında durmak yakışırdı. Konu ile ilgili yasal haklarımızın takibi için Tüketici Sorunları Hakem Heyetine veya gerekiyorsa Tüketici Mahkemesi'ne başvuracağım

 • Oygar19 Şubat 2014

  Yatsan firmasının gönderdiği teknik elemanlar firmanın işine gelecek doğrultuda karar verdiler bu ölçümleri piyasada rahatlıkla bulunan statik elektrik ölçüm cihazları ile yapılması gerekiyordu.

 • Yatsan Temsilcisi14 Şubat 2014

  Sayın Oygar Bey ; Almış olduğunuz ürünümüzle ilgili olarak iddianıza konu olay daha evvel teknik servis ekibimize bildirilmiş ve ekibimiz tarafından yapılan 06.02.2014 tarihindeki kontrolde; yaşadığınızı iddia ettiğiniz köşe koltuk takımında bulunan statik elektriklenme iddiası ile ilgili bir belirtiye rastlanılmamıştır ve ürünle ilgili fabrikasyon üretim hatasının bulunmadığı tespit edilerek tarafınıza iletilmiştir. Bu izahat kapsamında iddia ettiğiniz şikayetiniz, ürünün Tüketici Yasası kapsamında ayıplı ürün olarak değerlendirilememesi nedeniyle olumlu karşılanamamıştır. Sizlere farklı konularda yardımcı olabilmek dileği ile , Saygılarımızla, Neval KIRAN Müşteri Hizmetleri

 • Oygar12 Şubat 2014

  Firma konu ile ilgili Pazartesi günü bana dönüş yapacaklarını söylemelerine rağmen 3 gündür konu ile ilgilenen yazık ki yok!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön