10 Nisan 2013 #1734661

Yatsan Kumaş Değişimi İçin 1000 Lira Daha!

Kütahya evkurdan yatsan mobilya aldım almaz olaydım. Üç yıl içinde kumaşı yıprandı. Devamlı oturduğum koltuk atılacak durumda, Şikayetimi bildirdim koltuğun fotoğraflarını gönderdim. Birkaç telefon görüşmesi sonucu garanti süresi geçtiği için 1000 liraya koltuklar tekrar kumaş kaplatılacak.Kabul edersem teklif bu. Kim kabul eder ki... Şimdi koltukları bir tamirciye istediğim kumaşı 300 liraya kaplatacağım. Yatsan firması benim zararımı karşılayacak durumda değil galiba

Ömrüye 890 Okunma

Cevaplar

 • Ömrüye19 Nisan 2013

  Kullanım hatası sözünüzü kabul etmiyorum.Garanti süresini aştı diyelim.diyorsunuzki kumaş bizim firmamıza ait degil ,kullananda siz degilsiniz .Sorun müşteride en kolay çözüm bu. tebrik eder işlerinizde başarılar dilerim.

 • Yatsan Temsilcisi16 Nisan 2013

  Sayın Ömrüye Hanım ; 26.03.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmemiz sonrasın da Teknik servis departmanın kontrol sonucu 3 yıl önce alınan ürünler ile ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntı üretim hatası ile ilgili bir sonuç tespit edilmemiş sorunun kullanım kaynaklı olduğu gözlenmiştir. Müşteri Memnuniyeti adına size yardımcı olunmaya çalışılmıştır. Sizlere farklı konularda yardımcı olabilmek dileğiyle, Saygılarımızla, Yatsan Müşteri Hizmetleri Duygu Kaptan 444 35 99

 • Ömrüye13 Nisan 2013

  Koltuktan daha önemli saglık sorunları yaşadık ve devam etmekte şikayetimde gecikmiş olmam haksız oldugumu göstermez.görüntü ortada eserinizi begeniyormusunuz?

 • Ömrüye11 Nisan 2013

  Kütahya evkurdan yatsan mobilya aldım almaz olaydım. Şikayetimi bildirdim , hemen ilgilenildi . Şikayetimi kaldırmamı rica ettiler. Koltuklarımın kumaşının üç yıl olmadan yıpranması sürekli kullanmadıgım halde kötü görünümü kullanıcı hatası degil firma hatasıdır. 1500 liraya aldıgım koltukları yeniden kaplamak için 1000 lira fiat cıkardılar. garanti süresi aştıgı için haklısınız . demekki ürününüz üç yıl dayanmıyor. yatsan firması benim zararımı karşılayacak durumda degil galiba , saygılı bir tüketici olarak buna bir çözüm bulunmasını tekrar rica ediyorum. Aksi halde şikayetlerim bunlarla sınırlı kalmayacak.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön