29 Ağustos 2017 #9305193

Yatsan Kalitesiz Alez!

Bir İzmir Yatsan satıcısından kendim ve annem için 2 adet su geçirmez alez aldım. Kendim için olanı kullandım ancak kumaşından dolayı sanırım o kadar hışırtı çıkarıyor ki kendimi geçtim bebeğim uyanacak diye sağdan sola dönemiyorum. Ürün tamamı ile polyester sanırım. Ürünün kalitesiz olduğunu görünce anneminki hiç açmadan değiştirmek istedik ancak satıcı firma Yatsan'ın hijyen ürünlerinde değişiklik yapmadığını söyledi. Biz kendi ürünümüzden memnun kalmadığımız ve diğerinin ise hiç açılmadığını söylememize rağmen hiçbiri için değişiklik yapmaya yanaşmadı Yatsan. Üstelik sadece fermuarlı plastik poşeti olan bir üründe ne kadar hijyeniktir o da tartışılır. Ürünlerin iadesini veya yünlü olan (eğer hışırtı sesi yapmıyorsa) diğer ürün ile değişimini talep ediyorum.

Ayça 9.467 Okunma

Cevaplar

  • Ayça06 Eylül 2017

    Hiç açılmamış ve kullanılmamış ürünü hijyen ürünü olduğu için değiştiremediğinizi söylüyorsunuz. Oysaki sitedeki mevcut şikayetleri okursanız üzerinde ayak izi ve leke şikayeti ile başvurulan birçok hijyen! Ürününüz olduğunu görebilirsiniz. Tekrar söylüyorum sıvı geçirmez aleziniz son derece kalitesiz. Ben 2 alez için 140 TL'yi çöpe attım önemli değil ancak Yatsan ürünlerini bundan sonra ne kendim kullanırım ne de çevremdekilere kullandırırım.

  • Yatsan Temsilcisi06 Eylül 2017

    Sayın A.Meriç S. Öncelikle yaşadığınız sorunu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Uyku ürünleri değişim prosedörü ile ilgili tarafınıza dönüş yapılmıştır. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. 444 35 99 Yatsan Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön