20 Aralık 2013

Yatsan İade Kabul Etmedi!

Yeni yaptırmış olduğumuz eve, modelini daha önce kullandığım için çok iyi bildiğim bir Yatsan yatağı satın aldık. Yatağı satın alırken eşim boyun ağrılarından şikayeti olduğunu belirtti ve buna çözüm olacak bir yastık modeli Yatsan bayisi tarafından önerildi. 1 yatak ve 3 yastık aldık. Ürünler evimize teslim edildi.


Yatak zaten bildiğimiz ürün olduğu için gayet memnun kaldık fakat yastığın birisini açtık ve kullanınca bunun bize anlatıldığı gibi rahat olmadığını tespit ettik. Hiç açmadan diğer 2 yastığı iade etmeye gittim fakat bayi bunu alamayacağını çünkü bunu satarken bize söylediklerini belirtti. Bize böyle birşey söylememelerine rağmen işi uzatmadan genel müdürlüğe şikayetimi bildirdim.

Ersoy 3.161 Okunma

Cevaplar

  • Yatsan Temsilcisi21 Aralık 2013

    Sayın Ersoy Ketene. ; Uyku ürünleri hijyen ürünler olması sebebiyle 09.11.2013 tarihinde almış olduğumuz ürün ambalajlı da olsa uyku ürünlerimizde değişim ve iade prosedürümüz maalesef ki yoktur. Bu yüzden uyku ürünleri mağazalarımızda satış temsilcisi arkadaşlar tarafından , deneyerek alınması ve daha sonrasında değişim yapılamayacağını sizlerle paylaşıyoruz. Bu uygulama tüm müşterilerimizi korumak amaçlı olduğu ve sağlık ile ilgili bu çok önemli konuda verdiğimiz karardan dolayı anlayışınıza sığınıyoruz. Saygılarımızla , Yatsan Müşteri Hizmetleri Duygu Kaptan 444 35 99 Sil

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön