13 Mayıs 2014

Yataş'tan Aldığım Yatakta Yay Çıktı.

Haziran ayında evlilik arefesinde aldığım Yataş yatağımın yan tarafında ucu sivri bir yay çıkmıştır. 5 Mayıs servis talebinde bulundum 7 Mayıs servis geldi ve yatağın fabrikaya gönderilmesi gerektiğini belirtti. Yatağı alın dedim. Alamayız taşıyacak torbamız yok denildi 5 gün sonraya randevu verildi.

Yayın ucunu büktü ve gitti. Bükme sebebi bu yayın ucu keskin sizi yaralayabilir denildi. Servise bu yay nasıl kuması yırtıp çıkabilir diye sordum bunu siz yapmanız zor ancak yatak ikiye katlanırsa ya da sevkiyatta ezilmiş olabilir dedi. 3 gün çıkan yaydan tedirgin olduğumuz için yatağımızı kullanamadık. Satış sonrası oldukça ilgisiz.. Yatağın değişimini talep ediyorum.

Halil 1.167 Okunma

Cevaplar

  • Halil26 Mayıs 2014

    Dönüş yapılmadı

  • Halil16 Mayıs 2014

    Yazılan otomatik mesajdan başka dönüş yapılmadı.

  • Yataş Temsilcisi14 Mayıs 2014

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Yataş Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön