11 Mart 2014

Yataş'tan Aldığım Yatak Bel Ağrısına Sebep Oldu.

Yataş'tan 3000 TL ye aldığım sleep to live kişiye özel yatak ilk günden sonra bende ve eşimde şiddetli bel ve sırt ağrıları yaptı. Hergün daha şiddetlenen ağrılarımız nedeni ile Yataş İstanbul Genel Müdürlüğü'ne şikayette bulunduk, çözüm bulamadık.

Hatice 458 Okunma

Cevaplar

  • Hatice22 Mart 2014

    Hala Yataşdan hiç kimse benimle temasa geçmedi. Bu nasıl bir anlamıştır.

  • Hatice15 Mart 2014

    Bel ve sırt ağrıları ile 6 aydır mücadele ediyorum ve 6 aydır Yataş benim mağduriyetimi gidermedi tüm yukarıdaki değerlendirmelerim 0 dır.Hiç güvenim kalmadı Yataş a , bir hafta önce Yatsan a giderek yeni yatak siparişi verdim Yataşı da çöpe atacağım Sağlığımdan olmadan . Sağlığıyla oynayan Yataş ın mağduriyetimi felan gidereceği yok.Bir kere sağlığıyla oynayan ve bana kulaklarını yıkayan bir üretici Firmaya nasıl güvenim kalır ki..

  • Yataş Temsilcisi13 Mart 2014

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Yataş Çağrı Merkezi 444 0 987 www.yatas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön