Yataş'tan Aldığım Ürünün Kumaşı Leke Tutuyor.

Simge S. |

Yataş'tan 2013 ağustos ayında city köşe koltuk takımı aldık. Oturma minderleri açık gri, sırt minderleri füme olanı tercih ettik. Yalnız oturma yerindeki açık gri kısma en ufak bir şey damlasa leke yapıyor. Servis çağırdık ve beyaz sabun köpüğü yada halı şampuanı ile nasıl temizlememiz gerektiğini anlattı.

Ancak bu şekilde temizlemeyle de bir türlü sonuç alamıyorum. Su lekesi bile kalıyor! Ayrıca tüm Yataş mağazalarına girip, satış temsilcilerine city köşe takımı alacağım ama leke yapar mı nasıl temizlenir diye sorduğumda " kesinlikle leke tutmaz " diye söylüyorlar. Bana da bu şekilde sattıkları gibi! Lütfen bu koltuğun kumaşının temizlenmesi için başka yol gösterin. Tüketiciyi kandırmayın.

Etiketler :

Kumaş Kalite - Deformasyon Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  12:29

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  Yataş Çağrı Merkezi