Yataş'tan Aldığım Üründe 2. Ayda Problem Başladı!

Murat A. |

2009 yılında Yataş'tan Bluestar marka yatak, en kaliteli deri modelden ikili baza ve başlık aldım. Çünkü o zamana kadar Yataş'ı iyi bir marka olarak biliyordum ama sonrasında kabusum olacağını bilemedim. Teknik servisle alakamız daha 2. aydan başladı, sonrasında periyodik olarak yaklaşık ayda 1 yataktaki problemlerden ötürü servisi çağırdık.

Yataktaki sorunlar düzelmeyince bazayı değiştirdiler fakat gelen yeni ürün de eskisinden farksızdı. Ama yeni ürün için garanti süresi yenilenmedi. Böyle gele gide Yataş bu sorunlu yatak için 2 yıllık garanti süresini oyalama taktiği ile doldurttu ve ürün şimdi elimde kaldı. Atsam atamıyorum satsam satamıyorum çaresizim.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat A.
  04 Aralık
  22:27

  Firma hiç bir düzeltme yapmamıştır belirtmek isterim.

 • 08 Ekim
  09:17

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  Yataş Çağrı Merkezi

  444 0 987
  www.yatas.com.tr

 • Murat A.
  07 Ekim
  09:07

  Yataş firması gözümdeki tüm değerini kaybetmiştir. Elimden geldiğince akraba ve dostlarımın da bu firmadan ürün almaması için uyarıyorum.