enza home'tan Aldığım Koltuğun Astarı Yırtıldı.

Mürşide B. |

17.11.2013'te Afyon Enza Home'dan forlan koltuk takımı aldık. Ürün bize 25.01.2014'te teslim edildi. Teslim edilirken koltuğun astarı yırtıldı, aynı koltuğun kol kumaşı da yırtıldı, üstelik taşıyıcıyı defalarca uyarmama ve merdiven boşluğunun çok geniş olmasına rağmen. Tekli koltuk ayağı hatalı çıktı ama monte ettiler.

Astarı ve kolu yırtılan ise kolunu söküp gittiler. Üstelik kumaşım krem ama o kadar kirli ki bildiğiniz kahverengi ve sarı sarı lekeler var. Sürekli fotoğraf gönder diyorlar ama fotoğrafta ışığı ayarlayamam. Eksper gönderin kendileri görsün diyorum. Defalarca aradım, hep oyaladılar en sonunda sinirlerim o kadar bozuldu ki genel merkezi aradım 26.02 2014'te ağlayarak hala cevap yok.

Etiketler :

Kumaş Kalite - Deformasyon Kurulum-Montaj Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Mart
  13:10

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  Yataş Çağrı Merkezi

  444 0 987
  www.yatas.com.tr

 • Mürşide B.
  09 Mart
  21:20

  şikayetimin başlığı bu değildi şikayetvar. değiştirmiş,ayrıca tarihlere dikkat edin lütfen.koltuk iki ayda bize geldi ve üstüne ayıplı malı geri almadılar, bir buçuk aydır evimin baş köşesinde yan yatmış kolu olmayan bir koltuk duruyor.