17 Eylül 2013

Yataş'ta Tarafından 1,5 Aydır Teslim Edilemeyen Ürünler!

04.08.2013 tarihinde İstanbul/Cevahir şubesinden Baza, Baza Başlığı ve Yatak satın aldım. Ürünler 1 ay sonra teslim edildi ancak başlık gelmedi. Sonra 1 hafta daha bekledim. Bu seferde gelen başlık farklı renkti. Tüm bunları da geçtim gelen bazanın emniyet kilidi kırıktı.

Evlenmeme 6 gün kaldı ve halen ürünlerim eksik ve hatalı. Şubedeki arkadaşlar hepsi birbirinden habersiz, her biri bir diğerini suç atıyor. Bu durumda mağdur yine tüketici tabi. Eksik ve hatalı ürünlerimi ivedilikle getirmelerini diliyorum. Aksi halde hepsini iade edeceğim. Yataş'tan şikayetçiyim.

Gokhan 207 Okunma

Cevaplar

 • Gokhan 01 Ekim 2013

  Satın alınan ürünü 2,5 ay sonra gönderen hiç bir firma ile bir daha çalışmam.

 • Gokhan 01 Ekim 2013

  Bu hafta başında öğrenmiş oldum ve ürünüm muhtemelen bayramdan sonra gelecek. Yani sipariş verdiğim tarihten neredeyse 2,5 ay sonra. Parayı nakit verip iş yaparsan böyle olur işte.

 • Gokhan 28 Eylül 2013

  50 gün geçmesine rağmen ürünler halen gelmedi. Bir daha yataştan alışveriş yapmayı bırakın kapısının önünden bile geçmem. Müşteri ile hiçbir şekilde ilgilenilmiyor!

 • Yataş Temsilcisi19 Eylül 2013

  Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Yataş Çağrı Merkezi 444 0 987 www.yatas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön