07 Kasım 2014

enza home'ta Herşey Hatalı!

Eylül 2014 de aldığım Enza koltuk takımı 1 ay sonra yanlış renk üretilmiş olarak ve montaj parçası bozuk şekilde geldi. Peşin ödeme yaparak aldığım Naturezza koltuk takımı vizon renk yerine açık gri olarak teslim edildi. Elimizdeki fatura ve tüm belgelerde renk vizon olarak yazılmış olduğu halde hatalı üretilmiş. Hatayı derhal söylemiş olmamıza rağmen merkezden onay çıkarsa tekrar sipariş süreçlerine başlanacağı söylendi.

Herkes çok ilgisiz asla muhatap bulunamıyor, günlerdir işin çözümleneceğine dair tek bir kelime söyleyen yok. Telefonlarda herkes başkasına yönlendiriyor sonuç yok. Kesinlikle güvenilmez bir firma. Parayı peşin verip rezil olduk. Yataş'ı tercih ettiğimiz için çok pişmanız.

Asli 1.476 Okunma

Cevaplar

  • Asli 07 Kasım 2014

    Standart maili cevap olarak kabul etmiyorum. Çözüme yönelik somut bir adım atılmadığı sürece şikayetçi olmaya devam edeceğim ve tüketici hakkımı sonuna kadar kullanacağım.

  • Enza Home Temsilcisi07 Kasım 2014

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön