07 Eylül 2016

Yataş Parasını Peşin Aldığı Yatağı Hala Teslim Etmedi.

23 Ağustos günü Yataş'a ait Yataş Bedding'in Modoko şubesinden yatak, baza ve başlık aldım (sözleşme no:ygd-48***) Bazanın 26 Eylül tarihinde teslim edileceğini ancak yatağın ellerinde hazır olduğunu ve 1 Eylül günü teslim edilebileceğini söylediler, bazanın aciliyeti olmadığı için bu şekilde kabul ettim ve parayı peşin ödedim. 1 Eylül tarihinde aradığımda teslimatın 3 Eylül'e kaldığını söylediler, mağdur olmama rağmen kabul ettim ve yeni taşındığım evimde şişme yatakta yatmaya başladım. 3 Eylül'de aradığımda depoyla görüşüp dönüş yapılacağını söylediler ancak dönmediler. 4 Eylül'de aradığımda merkezi aramamı söylediler. Merkezden kime ulaştıysam tedarik bölümünü aramam gerektiğini söylediler ancak tedarik bölümünü Günlerdir arıyorum 10-15 dk hatta bekliyorum ancak kimseyle görüşemiyorum. Günlerdir evde şişme yatakta yattığım gibi yatağın teslimati hususunda da kimseye ulaşamıyorum.

Volkan 957 Okunma

Cevaplar

  • Volkan08 Eylül 2016

    Mevzubahis danisma hattinizi defalarca aradım ancak orada herkes beni 'tedarik bölümüne' yönlendirdi ve defalarca denememe rağmen o bölümde kimseye ulasamadim. Zaten sikayetin temel konusu hem yatagimin hala (8 gün oldu ve hala sisme yatakta yatiyorum) gelmemis olusu hem de kimseye ulasamiyor olmam. Bu sikayete karşılık bana yine danisma hattindan bahsetmeniz abesle istigaldir.

  • Yataş Temsilcisi08 Eylül 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön