31 Ekim 2016

Yataş'ın Şikayetimize Çirkin Dönüşü.

Yazdığımız şikayet üzerine bize dönüş yapan Yataş yetkilisi, 2 yıllık garanti süresi dolduğunda dolayı 35 TL servis parası ve ilave olarak tamir parası isteyecekleri belirtti. Kendilerine, satış yapan Kavacık'ta ki mağazanın garanti süresi dolmadan kapandığını ve ayrıca müşteri hizmetlerini bir çok defa aradığımızı ve ulaşamadığımızı belirtmemizin yanında, satış esnasında bu yatağın en az 10 yıl hiçbir sorunla karşılaşmadan kullanacağımızı belirtmişlerdi.

İşin ilginç yanı firma yetkilisi 2 yılda kenarları çöken yatağın sorununun ne olduğunu ve nasıl bir imalat hatası ile karşı karşıya kaldıklarını araştırıp çözmek yerine, hala bizden servis ve tamir parası istiyorlar. Bu marka demem, çünkü yakışmıyor. Yataş' tan herkesi uzak durmalı konusunda uyarıyorum.

Kübra 1.773 Okunma

Cevaplar

  • Yataş Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. 444 0 987 No'lu Yataş Danışma Hattımıza ulaşarak da şikayetiniz ile ilgili durum bilgisi alabilirsiniz. Yataş Grup Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön