28 Ocak 2014

Yataş'ın Müşteri Hizmetleri İlgisiz.

Her tür şikayetinize/sorununuza "siz bizim için çok değerlisiniz, iyi ki yorumlarınızı yazdınız, bize şuradan ulaşabilirsiniz"şeklinde aynı yanıtı veren, bu sayede "sanal ortamdaki imajını" koruma kolaycılığına meyleden, "Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır " dedikten sonra sizi kesinlikle unutan, "olumlu/olumsuz" geri dönüş alamadığınız, davalık olmadığınız sürece de sizinle iletişime geçmeyen bir kurumdur. Sattıkları "ayıplı mal" ile ilgili, tüketiciler derneği hakem kurulu üzerinden kendileriyle iletişime geçmek zorunda kalmış bulunmaktayım. Yataş'ı kınıyorum.

Fisun 196 Okunma

Cevaplar

 • Fisun04 Şubat 2014

  öncelikle eğer yataş müşteri hizmetleri ile çözüm sağlansa idi, zaten şikayetimvar.com gibi bir siteye gelip şikayet yazmaya gerek olmazdı. yataş'ın şu ana kadar herhangi bir çözüm ürettiğine tanık olmadım. kendilerini otomatik bilgilendirmeleri ile değerlendirmemi istemiş bulundukları için, en kötü not ne ise, değerlendirmem odur. bu aşamada çözülemeyen bir sorun için, kanuni tüm haklarımı arıyor olacağım. ve benden çaldıkları vaktin de, ayrıca "hakkını" almak için elimden gelen neyse onu kesinlikle yapacağım.

 • Fisun31 Ocak 2014

  henüz hiçbir şeyi çözmüş değilsiniz. çözümlediğiniz sorunlar ile ilgili değerlendirme isteyiniz. paylaştığınız üzere, 3 şubat gün içinde telefon bekliyorum. tşk.

 • Fisun29 Ocak 2014

  Yaşadığım ve başkalarının yaşamamasını istediğim soruna ilişkin, 22 Ocak'tan bugüne (29 Ocak) halen yazışmaktayız. size iletiğim her sorun/her mesaj için, aynı formatta copy-paste yanıt vermemenizi, soruna yönelik sunduğunuz çözüm her ne ise buradan göğsünüzü gere gere yazabilmenizi, veya en azından "şu tarihe kadar size geri döneceğiz" kendine güvenine sahip olmanızı bekliyorum. acaba çok şey mi bekliyorum? zira 22 Ocak'tan beri sizinle yazışan birinin, artık yukarıda ilettiğiniz iletişim kanallarına hakim olduğundan emin olmanız gerekir. müşteri hizmetlerinin beni araması üzerine, sizden 31 Ocak 2014 tarihine kadar kesin/net yanıt beklemekteyim. o yanıtı artık özelden de yazabilirsiniz. yazacağınız şeye göre, zaten aksiyon alacağım. zorlama ve tüm iletişim kanallarını kullanarak verdiğim emek üzerine de olsa, yine de nezaketen teşekkür etmek durumundayım. bekliyorum, teşekkürler.

 • Yataş Temsilcisi29 Ocak 2014

  Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Yataş Çağrı Merkezi 444 0 987 www.yatas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön