31 Ekim 2016

Zamanında Teslim Edilmeyen Yataş Yatak

22-10-2016 tarihinde Ataşehir Enza mağazasından satın aldığım yatağımı 29-10-2016 tarihinde teslim edeceklerini söylemelerine rağmen ve o gün evden çıkmayıp yatağı beklememize rağmen yatak teslim edilmedi. Öğleden sonra yatak gelmeyip kendi imkanlarımızla müşteri ilişkilerini aradığımızda, yatağın bugün sevk edilemeyeceğini, henüz yatağın gelmediğini bildirdiler. Ayrıca ne zaman teslim edeceklerini bilemediklerini söylediler.

Bir firma müşterisine bir tarih için söz vermiş ise onu yerine getirir. Getiremezsede bir gün önceden arar bilgi verir. Yataş' da bunlar pek önemli değil galiba. Müşterinin parasını aldıktan sonra geri kalanlar önemsiz galiba. Bu ders oldu. Bir daha Yataş'tan bir yastık bile almayacağım. Müşteri ilişkilerden şikayet edeceğimiz bir telefon istedik onu da vermediler.

Güven 6.838 Okunma

Cevaplar

  • Yataş Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. 444 0 987 No'lu Yataş Danışma Hattımıza ulaşarak da şikayetiniz ile ilgili durum bilgisi alabilirsiniz. Yataş Grup Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön