24 Ekim 2016 #6766612

Zamanında Gelmeyen Ve İade Edilemeyen Yataş Ürünleri!

Yataş metrocity mağazasından aldığım, daha doğrusu sipariş verdiğim yatağımdan memnun kalmazsam ne yapabiliriz soruma yanıt olarak; "yataklarımızı geri almıyoruz, çünkü kullanıyorsunuz. " şeklinde olmuştu. Oysa, tüketici hakları kararnamesi uyarınca firma, her ne sebeple olursa olsun sattığı ürünü, uygun zaman dilimi içerisinde iade edilmişse geri alabilmelidir.


Evde aldığım yatağın 'kütük gibi' sert olduğunu fark ederek, belki alışırım diye durumu sineye çekmek bir yana; yatağımın ayrı ve "yanlış saatte", bazamın ayrı zamanlarda ve firmanın İstanbul'da 'yeterli stok tutmaması' vesilesiyle, malın Kayseri'den günlerce gelmesini beklemek durumunda kalmak canımı epeyce sıktı doğrusu. Bazam daha gelecek, yolda. Madem yeterli stoğun yok, yeterli üretim yapamıyorsun, ne diye bu malı mağazanda sergiliyorsun? Sen firma olarak mağazanda sergilediğin ürünü envanterinde bulundurmak durumundasın!

Devrim 2.638 Okunma

Cevaplar

  • Devrim07 Kasım 2016

    Gelen baza eğri çıktı. Kapağı zor kapanıyor ve kapatma kulpu da arızalı çıktı. 1 hafta sonra yeni bir kulp (kol) getirdi bir araba. Neymiş, rakip firmalar bilmem neyden müşayede altında olduğu için işlerimiz arttı, yetişemiyormuşuzmuş. Ona göre adam al, ona göre filo kur sen de!. e, kurduk zaten. / Şu dört harfli İsveç firması var ya yaptığınız işi yapan; bir bakın nasıl organizeler, nasıl iyi yapıyorlar işlerini. Nasıl ertesi güne, istediğiniz saate getiriyorlar kapınıza malı. Öyle kuracağız diye de uğraşmıyorlar ha, o da istersen. Örnek alın biraz örnek. Bırakın bu Kayserili kafasını artık, adam olun yeter.

  • Yataş Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. 444 0 987 No'lu Yataş Danışma Hattımıza ulaşarak da şikayetiniz ile ilgili durum bilgisi alabilirsiniz. Yataş Grup Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön