sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Yataş'tan Gıcırdayan Baza!

Ali Ali2 ay önce

Yataş’tan bu yaz başında Satın aldığımız çift kişilik Sandıklı baza üzerinde yatarken çok rahatsız edici şekilde gacırdıyor. Satın aldığımız bayiye şikayetimizi bildirdik servis açacağız dediler, not aldılar ancak yaklaşık 2 haftadır arayan soran yok. Eskiden aldığımız Yataş ürünlerinde bu tip kalite sorunları yaşamazdık, Yataş’a yakışmıyor. Sorunumun acilen çözülmesini talep ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ali 2 ay önce

Yataş servisi (bu arada servisi kendi bünyelerinde vermiyorlar. Başka bir firmaya vermişler bu işi), tarafıma bildirilen tarihte gelmedi. Servis veren firma bugün mutlaka gelecekler, listede gözüküyorsunuz diye tarafıma iki kez beyanda bulunmasına rağmen, servise gelecek eksperin programında gözükmüyoruz bile. Malı satan Yataş, servisi verecek başka bir firma, servise gelecek başka bir kişi. Yani 3 farklı muhatabınız var ve aradaki pinpon topu gibi sizinle oynuyorlar. Yataş’a yakışmıyor!

profile-icon Ali 2 ay önce

Gıcırdayan Yataş bazayla ilgili olarak Pazartesi günü Yataş Müşteri Hizmetleri aradı, şikayetimle ilgili olarak kayıt açtı ve 3 gün içinde Teknik sevisimiz sizi arayacak ve ziyaret edecek dedi. 4828822 numaralı bildiriminiz işleme alındı şeklinde kısa mesaj geldi. Maalesef arayan soran yok. Ürün kalitesi kadar hizmet anlayışları da kötü anlaşılan, benim şu ana kadar yaşadıklarım maalesef bu doğrultuda. Bir daha bu firmadan ürün almam, sorana da kesinlikle tavsiye etmem.

profile-icon Ali 2 ay önce

Pazartesi günü Yataş Müşteri Hizmetleri aradı, şikayetimle ilgili olarak kayıt açtı ve 3 gün içinde Teknik sevisimiz sizi arayacak ve ziyaret edecek dedi. 4828822 numaralı bildiriminiz işleme alındı şeklinde kısa mesaj geldi. Maalesef arayan soran yok. Ürün kalitesi kadar hizmet anlayışında kötü anlaşılan, benim şu ana kadar yaşadıklarım maalesef bu doğrultuda. Bir daha bu firmadan ürün almam, sorana da kesinlikle tavsiye etmem.

Yataş Logo Yataş 2 ay önce

Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler