04 Ağustos 2014 #2603520

Yataş'tan Aldığım Venice Koltuk Takımı Kayseri'den Ayakları Bizim Mahalleden!

Venice Koltuk Takımı aldık koltuklara oturamaz olduk. Ürün eve geldiğinde içerisinden Ayakları çıkmadı. Aynı gün akşam tişörtlerinde Kilim yazan iki arkadaş geldi. Ayakları getirdik takalım dediler. Model aynı ama bu ayaklar Yataş'ın değildi kendilerini ikaz ettim ama nafile ve 4 vida ile monte edilecek ayaklar iki vida ile sabitlendi.


Vidamız yok bayramdan hemen sonra gelir takarız dendi. Sonuç: 2'li ve 3'lü kanepenin orta ayakları zemine değmiyor oturunca ortası esniyor. Berjer'in ayakları sallanıyor ve bir ayak yine kısa. Ayrıca ayak monte edilirken alt astarı yırttılar. Liste fiyatını biliyorsunuz o kadar para verip bu muameleye maruz kalmak ister misiniz ?

Ahmet 3.214 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet09 Temmuz 2015

  Dava sonuçlandı. Bir hafta sonra hesabıma para iadesi yapıldı. Ve Yataş maceramız sona erdi. Tavsiyem:Ürün evinize geldiğinde araçtan inmeden bir kontrol yapın eksik yırtık ise hiç kabul etmeyin. Ürün evinize Kurulmadan Taşıma İrsaliyesini imzalamayın. İmzaladıysanız ikinci nüshaya geçecek şekilde irsaliye üzerine eksiklikleri yazınız. Yani sorunu baştan tespit edin sonradan yaptığınız tespitlerde yalancı durumuna düşersiniz. Bu işlemler servis talep ettiğinizde de geçerlidir. Ciddiye alınmak isterseniz elinizde evrak olsun. Şikayetvar'a teşekkür ederim. Bilgi paylaşımı vasıtasıyla mağdur olmamız engelleniyor. Hak verilmez alını. Saygılarımla.

 • Ahmet15 Haziran 2015

  Tüketici Mahkemesinde açtığım dava tek duruşmada sonuçlandı. Hakime hanım ürün iadesine akabinde yasal faiziyle ödediğim paranın iadesine hükmetti. Netice olarak Hakkımı aldım. (Süreç 11Ay)

 • Ahmet22 Aralık 2014

  Tüketici mahkemesinde Dava açıldı ayıplı malın iadesine ilişkin. Mahkemenin kararını bekliyorum. Biraz sürecek ama netice alacağımı ümit ediyorum. Yüce Türk Milleti adına.

 • Ahmet30 Eylül 2014

  Destek Yok mu? Aynı durum ile karşılaşmış kimse yok mu. Var ise bulduğu çözümler neler. Paylaşalım lütfen.

 • Ahmet12 Eylül 2014

  Eveeet .Teknik Servisin onarım süresi Doldu. İade talep edeceğim. Gelişmeleri sizlere aktaracağım.

 • Ahmet01 Eylül 2014

  01.Eylül.2014 Ayakları bekliyoruz.

 • Ahmet'in Teşekkür Mesajı19 Ağustos 2014

  Hafta sonu, Cumartesi günü Yataş servisi geldi. Bahsettiğim konuları not aldılar Fotoğraf çektiler. Tüm ayakların değiştirileceğini ayrıca Berjer'in astarının yırtık olduğu için değiştirileceğini söylediler. Gelen servis gayet anlayışlı ve bilgiliydi. Umarım kayıt altına alınanlar en kısa sürede yapılır. Gelen servis sayesinde biraz rahatladım. Gelişmeleri aktaracağım. Teşekkürler.

 • Ahmet13 Ağustos 2014

  8 ağustos'ta Servis Talep ettim. Lakin ne gelen ne de arayan var. Acaba başımıza gelenleri burada paylaştım diye alınganlık mı yapıyorlar? Kim bilir ?

 • Yataş Temsilcisi08 Ağustos 2014

  Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla,

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön