sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Yataş'ın Yayları Batan Yatak Sorunu

Elif Elif21 Ocak 15:12

Yaklaşık 2 ay önce Fatih Enza Home mağazasından Yataş sleep balance 140*200 yatak aldım. Hem bu ölçüleri bulmak zor olduğu hem de Yataş güvencesi olacağından Yataş’ı tercih ettim. Ayrıca zor bir durumdaydım ve acilen yatak almam gerekiyordu. Sleep balance’in diğer yataklara göre daha basit olduğunu (fiyatı düşük çünkü) ancak endişeyle sormama rağmen memnun kalacağımı söylediler. Çünkü yatak da mağazada mevcut değildi. Mecburen denemeden almak zorunda kaldım. Yatak geldikten sonra yatağın yayları elime geliyordu hem de ilk günden itibaren. Sorun olmayacağını, kendim abartıyorum diye düşündüm. Ama her sabah sırt ve bel ağrısıyla uyandım. Çünkü yaylar batıyor!

Yataş’a yazdım ve servis talep ettim. Servis gelip yatakta bir sorun olmadığını, yatak döşemesinde ya da yaylarında bir problem olduğunda müdahale edebileceklerini söylediler. Bu yatağın üst süngerinin ince olduğunu zaten böyle şikayetler yapabileceğini söyledi bakan servis görevlisi. Uyku pedi kullanmamı önerdi. Tekrar mağazaya gittim, mağaza görevlileri daha önce böyle bir şikayetle karşılaşmadıklarını, yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler. Ben ne yatak pedi almak zorundayım ne de her sabah ağrıyla uyanmak zorundayım. 10 gündür yatakta uyumuyorum dahi, içerideki kanepe bile daha rahat. Ürün açıklamasındaki vaatleri karşılamıyor. Çözümü de servisin gelip bakıp sorun yok demesi değil maalesef. Ben bu yatağı istemiyorum ve öğrenci halimle çalışıp kazandığım paramı geri istiyorum. Emeğimi hiçbir şekilde çöpe atmam, bu işin peşini bırakmayacağım. Böyle bir firmanın sırf ucuz diye insanlara böyle rahat olmayan bir yatak satmaya hakkı yok!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Elif 07 Şubat 09:44

Hijyen nedeniyle değişim ve iade yapılamamaktadırdan başka cevap veremiyor, çözüm sunamıyorsunuz. Tüketici heyetine bugün başvurdum. Süreci de burda da paylaşacağım.

Yataş Logo Yataş 22 Ocak 15:57

Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler