Yataş  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum

Yataş'ın Teslimatını Bir Türlü Teslim Edememesi

1.088görüntüleme
Recep
Recep 24 Kasım 2020 20:36

Ankara İstanbul Yolu Yataş'tan baza, başlık ve yatak satın aldım. Satan görevli yatağın hazır olduğunu 6 gün sonra teslim edileceğini, baza ve başlığın üretileceğini ve 24 Kasım'da teslim edileceğini bildirdi. 6 günde teslim edilmesi gereken yatak 11 günde 5 gün boyunca yaptığım telefon görüşmeleri sonucunda teslim edilebildi. Yatağın teslimi için güya Yataş beni aramış (! ) ama ben yatağı teslim almak istememişim. (Parasını verip ürünü teslim almak istemeyen müşteri! )

İlk teslimde sadece yatak beklerken başlığı da getirmişler, evin içinde nereye koyacağımızı bilemediğimiz. Israrla telefon trafiği, özür vs. Başlık evde kaldı. Sonrasında 20 Kasım'da Yataş'tan telefon geldi, 21 Kasım'da bazaları teslim edeceklerine dair. 24 Kasım müsait olduğumu beyan ettim. 24'ünde ürünler teslim olacak diye anlaştık. Baza gelecek diye evdeki bazayı da elden çıkardım ki yer açılsın. Ancak 24'ü sabahtan beri satış temsilcisi ile telefon trafiği, izin al sabahtan beri evde bekle ki ürünler gelecek. 

Ürünler teslim tabii ki edilmedi. Normal şartlar altında teslimat için aranır saat belirlenir ancak Yataş'ta bunu bile yapamayacak kadar yetersiz. (Yataş, bu durum için özür dileyemeyecek kadar yetersiz bir firma.) Sonuç olarak, şu an evde baza dahi olmadan Yataş'ın iş bilmezliği, beceriksizliği, yetersizliği ile baş başa kalmış durumdayız.

Yataş Logo
Yataş24 Kasım 2020 21:15

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak çözüm merkezimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinize www.yatasbedding.com.tr ve www.enzahome.com.tr adreslerimizdeki canlı destek hattımıza yazarak veya 444 0 987 numaralı iletişim merkezimizi arayarak hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yataş Grup

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Nogayhan
Nogayhan27 Kasım 2020 10:38
 

Geldiğinde ne ile karşılaşacaksınız bakalım. İptal edin bence

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler