27 Ağustos 2013 #1979095

Yataş'dan Satın Aldığım Yatak ve Baza Aynı Ebatta Değil!

Kalitesine güvenip gidip marka tercih ettim. Satın almış olduğum yatak ile baza eşit ebatta değil. Yatak bazadan taşıyor. Baza'nın demiri yatağı bir süre sonra deforme edecek. Müşteri Hizmetleri, mağaza, satışçı hepsi topu birbirine atıyor. Teknik Servis yatak başlığını yukarı alacağız dedi. Yüksek olmayan başlığı matkapla delip 10 CM yukarıya alacağız demesi ürünün orijinalliğini bozacağız demektir ve ürün iade değişim prosedüründeki yasal süre geçsin diye beni oyalıyorlar. Call center ne satın aldığım ürün fatura bilgilerine ulaşabiliyor ne de somut bir çözüm üretebiliyor. Acilen satın aldığım yatağın bazaya uygun yenisi ile değiştirilmesini talep ediyorum.

Gizem 237 Okunma

Cevaplar

 • Gizem03 Ekim 2013

  Benim sorunum çözülmedi ve otomatik mesaj ile sorun cevaplandı şeklinde elle tutulmayacak bir çözüm göstermeyiniz..

 • Gizem03 Ekim 2013

  ''Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.'' nasıl bir cümledir? size neyi ifade etmektedir? Lütfen verebileceğiniz sözleri tutun,ürününüzün arkasında durunuz..

 • Gizem02 Ekim 2013

  Yataş yetkilisi beni duydunuz mu ürün hizmet kalitenizden çözüm getirememenizden şikayetçiyim..

 • Gizem02 Ekim 2013

  Baza ile yatağın bariz derecede ebatının uymaması,üretimden kaynaklanan bir hata yüzünden 2 aydıır beni oyalıyorlar,kimi arasam bana somut bir çözüm üretmiyorlar? Şikayetçiyim.

 • Gizem23 Eylül 2013

  Kaç gün geçti tek yetkili beni aramadı. Sorun ürün ebatlarından kaynaklanıyor ben halen neden bekletiliyorum? neden bekletildiğimin açıklamasını yapan da yok.Ücretini ödediğimiz halde müşteri neden mağdur ediliyor?

 • Gizem13 Eylül 2013

  Sorunuma yönelik halen geri dönüş yapılmadı?

 • Gizem12 Eylül 2013

  Ürün sorunumla ilgili süreç hakkında bilgi istiyorum.

 • Yataş Temsilcisi29 Ağustos 2013

  Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Yataş Çağrı Merkezi 444 0 987 www.yatas.com.tr

 • Gizem29 Ağustos 2013

  Halen firmadan bir yetkili bana ulaşmadı. Kendi web sayfalarındaki iletişim adresinden defalarca mail attım. Çözüm üretmek böylesine büyük bir marka için neden zor?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön