20 Ocak 2014

Yataş'a Verdiğim Para Boşa Gitti

8 ay önce aldığım city köşe takımı daha 2 aylıkken gıcırdamaya başladı ve 2'li modül ortasından eğim verdi. Servis geldi rapor tuttu gitti. Sonra gıcırdamalar arttı. Tekrar servis geldi götürmemiz gerek dedi. Ben yerde mi oturacağım 15 gün misafirim nerede oturacak. Ürün değişimi talep ettim tarafıma geri dönülmedi. Şimdi Yataş Genel Müdürüne Soruyorum, siz milyarlarca lira ödeyip aldığınız birşeyi daha 3 ayını doldurmadan arızaları çıksa ne yapardınız? Ürün değişimi bu kadar zor olmasa gerek. Üretici firmasınız sonuçta.

Mehmet 695 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet25 Temmuz 2015

    Ürünümün garanti süresi doldu sonuç bozuk komidin LED ışıkları. Bozuk dolap içi aydınlatma. 2 sene boyunca gıcırdayan ve ömür boyu gıcırdayacak olan bir koltuk.

  • Mehmet06 Şubat 2014

    enzada büyük pişmanlık...

  • Yataş Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Yataş Çağrı Merkezi 444 0 987 www.yatas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön