Yataş Zero Gravity Yatağı Sırt Tutulması Yapıyor

Aysun Aysun06 Ağustos 14:05

5000 TL'lik tam ortopedik olduğu iddia edilen Zero Gravity Yatağını Levent Enza Şubesinden aldım ve iki hafta önce yatak geldi. Ancak ilk kullanımdan itibaren aşırı bir yumuşaklık fark ettim. Bu süre zarfında iki kez sırtım tutularak uyandım. İlk defa başıma gelen bir durum. Popom resmen göçük yapıyor ve belim çukurda kalıyor bu yatakta. Hemen Levent Enza Şubesini arayıp bildirdim. Daha evvel orada satın aldığım tüm mobilya ayıplı olduğu için para iademi almıştım. Normalde mağaza suratımıza bakmıyor satış sonrası ama Bölge Müdür h*** y*** tesadüfen mağazadayken Horoz Lojistik'in duvarlarıma hasar vermesi, tüm mobilyaların defolu gelmesi ve süreçte benim yıpratılmam göz önünde bulundurularak iade talebi onayladı. 

Ancak h*** beyden sonra mağaza paramı 3 günde yatıracaklarını vaat etmelerine rağmen yatırmaya yanaşmadı. Peşini bırakmadım ve süreç bir sonraki haftaya sarktı. Yataş yatağım ve Enza bazam henüz gelmemişti. Onları iptal etmedim. Etseymişim keşke mağazaya yatağın ortopedik olmadığını ve üstüne sünger göçmesi sebebiyle sadece sol tarafını kullanabildiğimi ve para iademi talep edeceğimi belirttim. Bugün Horoz Lojistik elemanı mağazanın yönlendirmesiyle ürün problemsiz deyip çekip gitti. Bu firma elemanları benim evimin duvarını kırdı ve firma yetkilisi bir bayan para iademi alacağım, bölge müdürü onayladı dediğimde, bizim onayımız olmadan bu işi yapamazsınız gibi tehditvari üslup sergiledi. Şimdi aynı firma ve para iadesi olmasın isteyen mağaza da dahil sorunumu çözümsüz bıraktı. Bir de mağaza telefonlarımı açmıyor. 

Bölge Müdürü h*** y---'a sesleniyorum. Lütfen Levent Mağazasını ve Horoz Lojistik sözde yetkili servis elemanını uyarınız. Ortopedik olmayan sağ tarafı aşırı yumuşak süngerli yatağıma da çözüm getiriniz. Bu yatak 1 ay kadar Horoz Lojistik firmasında tutuldu baza hazır olmadığı için. Hatırlayın size yatağıma zarar vermelerinden korkuyorum demiştim. Ama mağazadakiler ayrı depoda tutuluyordur üstüne mobilya atmazlar vs ile beni yatıştırdı. Yatağımın sağ tarafında omuzlarım ve popom göçüyor. Kambur bir yatış pozisyonuna geliyor. Sanki koltukta yatar gibi bir hal. Ortapediklikle alakası yok. Önceki yatağım da Yataş'tı ve problemsizdi. Buna inanıyorsunuz da neden yatağın problemine inanmıyorsunuz. Onay Horoz Lojistik'in iki dudağı arasında. Mobilya iadesinden hala bana kin tutan bir firma. Asla kabul etmiyorum ve Yataş yetkilisini göreve davet ediyorum.

Cevaplar

Yataş Logo Yataş 07 Ağustos 08:15

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak çözüm merkezimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinize www.yatasbedding.com.tr ve www.enzahome.com.tr adreslerimizdeki canlı destek hattımıza yazarak veya 444 0 987 numaralı iletişim merkezimizi arayarak hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yataş Grup

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler