Yataş Yırtık-sökük Yatak Ve Kayıtlarda Yanlış Yatak

Behiye Behiye21 Ekim 14:42

Tesla yaylı yatak hiç kullanmadığımız halde ve garanti süresi devam etmesine rağmen değişimi kabul edilmemektedir. Bugün tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda bir şey yapamayacaklarını ve sistemde kayıtlı yatağın Blue Star olduğunu söylüyorlar. Bütün yaşadıklarım inanılmaz. Kayıtlarda bulunan yatak bile yanlış. Bu nasıl bir firma inanılır gibi değil.

Dün Yataş yetkili cep telefonuna evde oturulmadığının kanıtı olarak elektrik ve su ödeme dökümü gönderdim. Hala kabul edilmemesi inanılır gibi değil.

Şu an eylül 2020 tarihinde aldığım gardolabı değiştirmek için gelen Yataş yetkililer bile yatağın hiç kullanılmadığın farkında ama yetkili kişiler bir türlü anlayamadılar. Oturulan yerden ve süreci düşünmeden verilen karar kabul edilir değil. Daha önceki şikayetimde belirttiğim gibi Mart 2019 dan beri inanılmaz bir süreç yaşıyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Behiye 1 hafta önce

Evde hiç elektrik ve su kullanılmadığına dair bilgileri ilgili cep telefon numarasına göndermiş olmama rağmen yatak değişimi hala kabul edilmemektedir. Ayrıca Tesla yaylı yatak almış olmamıza rağmen sistemde blue Star yatak aldığımız kaydının olduğu söyleniyor. Bu nasıl bir anlayışsızlık ve sistemsizlik kabul edilir gibi değil... Evimizi hiç kullanmadığımız kanıtını kabul ederek yatak değişimin acilen kabul edilmesini rica ediyorum

Yataş Logo Yataş 21 Ekim 16:08

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak çözüm merkezimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinize www.yatasbedding.com.tr ve www.enzahome.com.tr adreslerimizdeki canlı destek hattımıza yazarak veya 444 0 987 numaralı iletişim merkezimizi arayarak hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yataş Grup

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler