25 Eylül 2014

Yataş Yataktan Memnun Değilim!

Forum İstanbul Yataş Mağazası'ndan aldığımız yataktan memnun değiliz. Sırt ağrım nedeniyle satış temsilcisinin yanlış yönlendirmesi nedeniyle full ortopedik bir yatak aldık ancak eşim ve ben bu yataktan memnun değiliz sırt ağrılarımız daha da arttı. Müşteri hizmetleri ve tarafıma yönlendirilen kişinin değerlendirmesi yatakta bir fabrikasyon hata olmadığı için değiştirilemeyeceği yönündedir.

Ancak böylesine büyük bir firmanın müşteri memnuniyetini esas almayacak prosedürler benimsemesi bizi çok şaşırttı. Yatağa 1500 tl gibi bir ücret ödedik ve yatağı kullanamıyoruz bile! Konu ile ilgili firmadan garanti süresi içerisinde değişim talep etmekteyiz. Aksi halde yasal haklarımızı kullanacağımızı bildirmek isteriz.

Selin 3.798 Okunma

Cevaplar

  • Yataş Temsilcisi25 Eylül 2014

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön