Yataş Yataktan Gelen Sesler

Necati Necati24 Ağustos 12:11

Haziran ayının sonunda Yataş firmasından yaklaşık 5.000 liralık yatak, başlık, yorgan, yastık, yatak koruyucu ürünleri aldım. Ancak ürünleri aldıktan yaklaşık 1-2 gün sonra yatakta hareket edince yatağın bazasından uykularımı kaçıracak ölçüde sesler gelmeye başladı. 

Bu durumu firmaya ilettim ve neredeyse 1 ay sonra ilgilendiler. Daha sonra firmayı baza değişikliğine ikna ettim. Horoz Lojistik firmasından bana 20 Ağustos gününe baza değişikliği için tarih verildi. İşimi gücümü bırakıp 20 Ağustos günü evde durmama rağmen tarafıma herhangi bir ürün getirilmedi. 

O tarihten beri gerek Horoz Lojistiği gerekse Yataş'ı aramama sıkıntımı iletmeme rağmen hala sıkıntımı çözebilmiş değiller. Bu iki firma yüzünden sağlıklı uyku uyuyamıyorum. Bana satılmış olan sorunlu yatak bazasından gelen seslerden dolayı sürekli uykularım bölünüyor. 

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Yataş Logo Yataş 25 Ağustos 08:01

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak çözüm merkezimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinize www.yatasbedding.com.tr ve www.enzahome.com.tr adreslerimizdeki canlı destek hattımıza yazarak veya 444 0 987 numaralı iletişim merkezimizi arayarak hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yataş Grup

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler